The Spot – seznámení se záporákem Into The Spider-Verse 2

The Spot – seznámení se záporákem Into The Spider-Verse 2

Filmy
The Spot – seznámení se záporákem Into The Spider-Verse 2

Není tomu tak dávno, co Sony odhalilo, že záporákem animáku Spider-Man: Across the Spider-Verse bude postava známá jako Spot.

259 0
21. červen 2022, napsal Johnny

Vzhledem k úspěchu, jaký si před necelými čtyřmi lety odnesl první díl, se toto pokračování pojí s velkými očekáváními. Zatím vše nasvědčovalo tomu, že se Spider-Man v podání Milese Moralese spolu se Spider-Gwen střetnou s jiným pavoučím mužem. Konkrétně to měl být Spider-Man 2099.

Posléze se ovšem vyskytly spekulace ohledně dalšího padoucha. A Sony potvrdilo, že jde o Spota, jemuž by měl hlas propůjčit Jason Schwartzman. Jedná se nicméně o docela překvapivý krok, už jen kvůli popularitě postavy, která ve srovnání s ostatními Spider-Manovými padouchy není zrovna valná.

Podobně jako mnoho dalších záporáků Spider-Mana je i Spot de facto vědec. Jmenuje se Johnathon Ohnn a pracoval pro Kingpina. Během své práce objevil bránu mezi dimenzemi, jež se v originále nazývá „the Spotted Dimension“.

Spot sice nedisponuje nikterak velikou fyzickou silou, ale právě ovládání prostoru prostřednictvím portálů je jeho stěžejní zbraní. V boji využívá toho, že je jeho tělo, potažmo oblek, pokryt řadou mikroportálů, kterými může manipulovat.

Díky tomu také dokázal při první konfrontaci porazit Spider-Mana i jeho spojenkyni Black Cat. O tom, že není radno tohoto chlapíka podceňovat, svědčí dále i skutečnost, že v minulosti zvládl vyřídit také třeba i Fantastickou čtyřku.

K dispozici máme prozatím ilustrační obrázek, na němž se Miles pokouší zasáhnout Spota kopem, avšak namísto toho trefuje Gwen.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama