The Mutants – Nový film o X-Menech?

The Mutants – Nový film o X-Menech?

Filmy
254 0
5. březen 2021, napsal Johnny

Od chvíle, kdy se Marvel Studios vrátila do rukou práva na X-Meny a Fantastickou čtyřku, fanoušci netrpělivě vyčkávají, kdy se s příslušníky těchto superhrdinských týmů budou moci setkat.

The Mutants – Nový film o X-Menech?

Toto čekání se možná právě, alespoň v případě X-Menů, blíží svému konci. Server The Illuminerdi totiž přišel s informací, že momentálně probíhají přípravy filmu, který má nést název The Mutants. Děj by se, jak název napovídá, neměl točit kolem nikoho jiného než právě okolo mutantů.

Zatím ovšem není známo, jestli je The Mutants název oficiální, nebo pouze pracovní, ostatně stejně jako není dosud jisté, že se takový film již skutečně připravuje. Ze strany Marvel Studios totiž zatím ještě nepřišlo žádné oficiální vyjádření. Zprávu z tohoto zdroje je tak nutné brát s rezervou.

V souvislosti se snímkem The New Mutants, který se do kina podíval až po pěti letech od zahájení příprav (teprve vloni), se také zdá trochu nepravděpodobné, že by se měl nový film jmenovat The Mutants, což jen přiživuje nejistotu.

Výskyt mutantů v MCU je každopádně spíše otázkou času, a tak je šance přece jen nemalá. Jde především o vhodné načasování, uvážíme-li, jak dopadly poslední kousky, v nichž se mutanti objevili, tedy nepříliš povedené drama X-Men: Dark Phoenix a výše jmenovaný smolný film The New Mutants.

Co se celkově bývalého majetku studia Fox týče, bylo zatím potvrzeno, že do MCU zavítá ve svém dalším pokračování žoldák s nevymáchanou pusou, tedy Deadpool.

Kevin Feige, šéf Marvel Studios, se směrem k zapojení X-Menů do MCU vyjádřil takto:

„Víte, jak moc X-Meny miluji. Už jsem říkal, že právě tam jsem začínal. Nemohu vám nic prozradit dříve, než to sami skutečně oznámíme, ale můžete si být jistí tím, že interní diskuse, které jsme průběžně na toto téma vedli, byly opravdu dlouhé.“

(Zdroje obrázků – comicbook.com, polygon.com, thedirect.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO