The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na třetí epizodu

The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na třetí epizodu

Seriály
228 0
8. duben 2021, napsal Ali

Vtip, narážky, akce… Jaká je reakce na třetí epizodu?

The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na třetí epizodu

Konečně jsem se dočkala epizody, se kterou jsem byla maximálně spokojená. Jak jsem psala ve svých předešlých článcích, vždycky mi něco chybělo. Teď konečně měla epizoda všechno, co bych očekávala.

A proč se mi epizoda tak líbila? Z mého pohledu byla vyvážená, co se týká akce, vtipu, easter-eggů, vážných věcí. Nic mi nechybělo, nic nepřebývalo.

Opět se mi líbila interakce Sama a Buckyho. Jejich vzájemná chemie je z mého pohledu nedocenitelná. Podobně jako situace, kterou jsme měli možnost vidět už jednou v Captain America: Civil War, kdy Bucky a Sam seděli v autě a Sam si nechtěl posunout sedačku. Pro mě to byla jedna z nejvtipnějších záležitostí celé epizody, ačkoli konkurovat by jí mohl ještě tanec Barona ZemaMadripooru.

Kromě vtipných momentů jsme měli možnost nahlédnout pod pokličku pohnutek například záporačky Karli Morgenthau. Jak sama režisérka v jednom rozhovoru řekla – žádná postava není černobílá, každá má minulost, která ji vedla k tomu, co právě dělá nebo prožívá. Zde to byl krásný příklad. Líbí se mi, jak Skoglandová pracuje s jednotlivými postavami.

A jak by jistě někteří fanoušci potvrdili, velkým plusem bylo natáčení v lokacích v Praze. Pokud je někdo znalcem pražských uliček, jistě si všimne míst, na kterých se natáčelo, bez problémů.

Jak se líbila epizoda vám? Podělte se s námi o svůj názor.

(Zdroje obrázků: vlastní, IGN)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Ali
Korektor

Kde nás najdeš


PILSCO