The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na druhou epizodu

The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na druhou epizodu

Seriály
3 / 5 182 0
31. březen 2021, napsal Ali

Dojmy z druhé epizody. Byla lepší než ta minulá?

The Falcon and The Winter Soldier: Reakce na druhou epizodu

Máme za sebou druhou epizodu nového seriálu The Falcon and The Winter Soldier. Já osobně jsem se na ni těšila, ale už jsem byla také trochu ostražitější. Přeci jen první epizoda byla na můj vkus moc klidná, psychologická, tak jsem nechtěla mít tak velká očekávání, abych nebyla opět zklamaná.

Abych řekla pravdu, nepřišlo přímo zklamání, ale pořád to nebylo něco, co bych od tohohle seriálu očekávala. Ano, tento díl už byl akčnější a zajímavější, ale pořád mi tam něco chybělo. Nějaké drobné „doťuknutí“, abych byla spokojená. Nemohu říct, že bych se u dílu nudila, ale taky jsem nehltala každou jeho vteřinu. Musím uznat, že jsem z epizody podobně rozpolcená jako minule, i když tentokrát zase jiným způsobem.

Oceňuji vzájemnou chemii a spolupráci mezi Samem a Buckym. To bylo něco, co jsem si opravdu neskutečně užila – jejich hlášky, vzájemnou interakci i jednotlivé rozhovory. Za mě osobně to byly asi ty nejpovedenější části epizody a díky tomu se i dál těším na další epizody.

Na druhou stranu mě neskutečně iritoval John Walker. Nevím, jak jste na tom vy, ale mně přijde jako naprosto namachrovaný frajírek, kterého jsem od začátku epizody nemohla vystát. Nemyslím si, že bych měla předsudky, ale lezl mi prostě na nervy. Na druhou stranu to bylo od Marvel Studios jistě zamýšlené.

A co vy? Jak se vám epizoda líbila. Podělte se s námi zde v komentářích nebo na Facebooku.

(Zdroje obrázků: Slash film)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Ali
Korektor

Kde nás najdeš


PILSCO