The Avengers Project: Onlinovka z pohledu třetí osoby?

The Avengers Project: Onlinovka z pohledu třetí osoby?

Hry
792 0
28. prosinec 2017, napsal Zechy

Začátkem roku jsme se mohli dozvědět o spojení mezi Marvelem a vývojářským studiem Square Enix. Spolupráce by to měla být dlouhodobá a hned se nám představil záhadný trailer na The Avengers Project

The Avengers Project: Onlinovka z pohledu třetí osoby?

Začátkem roku jsme se mohli dozvědět o spojení mezi Marvelem a vývojářským studiem Square Enix. Spolupráce by to měla být dlouhodobá a hned se nám představil záhadný trailer na The Avengers Project, ke hře, kterou by se nám Square Enix měl uvést do světa Marvelu.

Od té doby je ale ticho po pěšině a žádné další informace nemáme. A tak se na scénu dostávají uvážení, o jaký žánr by se mohlo jednat. A z pozic, které Square Enix hledal, můžeme skládat první kousky.

Najdeme zde pozici pro Level Designera, jehož náplní by měla být práce na prostředí, které bude zábavné a přinese unikátní online zážitek. Dále se také hovoří o pochopení sociálních vazeb a sdíleného hraní, nebo třeba nejrůznějších herních režimů a kampaní.

Dále tu byla pozice Combat Designer. Ten by měl vytvářet bojové scény pro pohled z úhlu třetí osoby a údajně bychom měli intenzivně využívat krytí.

Při kombinaci těchto dvou pozic jsme sice stále na samotném počátku skládačky, ale směrem této hry by měla být obdoba MMO nebo něco na způsob rozsáhlejší kooperace, jako například Destiny.

Se Square-Enix by se na hře měla podílet také studia Crystal Dynamics, kteří stojí za posledními Tomb Raidery, a Eidos Montreal, kteří pracovali na posledních dvou dílech Deus Ex.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Zechy
Zechy
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!