Studio Naughty Dog: Chceme vytvořit hru Punisher

Studio Naughty Dog: Chceme vytvořit hru Punisher

Hry
Studio Naughty Dog: Chceme vytvořit hru Punisher

Tvůrci herní série The Last of Us se nedávno nechali slyšet, že by rádi vytvořili hru Punisher na motivy postavy od Marvelu.

2 / 5 649 0
20. leden 2021, napsal David Schmirler

S jistotou lze říct, že Naughty Dog je suverénním králem ve vyprávění příběhů v herním průmyslu. Po takových exkluzivitách na PlayStation, jakými jsou Uncharted a The Last of Us, se totiž dá prohlásit, že žádné jiné studio, které by bylo schopné vyprávět příběhy jako právě Naughty Dog, prostě není.

Nemálo marveláckých fanoušků by si přálo, aby Naughty Dog propojilo jejich oblíbené superhrdiny s herním průmyslem. A aby tak dostali možnost se vcítit do role a příběhů, které tolik milují. Přední vývojáři her, mezi které samozřejmě studio Naughty Dog patří, se vždy zaměřovali na originální „výtvor“ s citem pro vyprávění příběhů. Nicméně s rostoucím trendem v adaptacích videoher u velkých franšíz se zdá, že i spolupředseda Naughty Dog je připraven skočit na superhrdinskou palubu.

Greg MillerIGN se na twitteru nově jmenovaného spolupředsedy Neila Druckmanna zeptal: „Pro kterou zaběhnutou značku byste chtěli vytvořit hru?

Druckmann mu odpověděl seznamem pěti nejlepších, mezi kterými nechybí dvě oblíbené marvelovské postavy – Ghost Rider a Punisher. K těmto dvěma se samozřejmě zařadily klasické hry Half Life a Hotline Miami, nakonec pak oblíbené anime Cowboy Bebop.

Co to znamená?

I když je nepravděpodobné, že se v blízké budoucnosti dočkáme toho, aby studio Naughty Dog vytvořilo novou hru na motivy Punishera, tak je pro nás pozitivní vidět alespoň Druckmannův velký zájem o postavy z Marvelu, které by si fanoušci od studia bezpochyby nesmírně přáli.

Hra Punisher jako střílečka z pohledu třetí osoby je přesně to, co by se perfektně pro Naughty Dog hodilo, jelikož nejoblíbenější tituly tohoto studia se nesou ve stejném stylu. Díky tomu, že si Punisher rád hraje s různými zbraněmi a také je založený na silném příběhu, je právě tento charakter ideálním námětem pro hru.

Dokážete si představit, že by Naughty Dog herně oživilo Punishera? Nebo vás spíše láká si zahrát za jinou postavu? 


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama