Strange Academy - Nová škola čar a kouzel

Strange Academy - Nová škola čar a kouzel

Komiksy
364 0
6. prosinec 2019, napsal Michal Černý

Příběh Harryho Pottera se uzavřel (?) a Fantastická zvířata netáhnou tak, jak mnozí očekávali. Je konec čarodějným příběhům?

Strange Academy - Nová škola čar a kouzel

V Marvelu si to rozhodně nemyslí a kromě filmových hrátek okolo Dr. Strange a Wandy se v březnu příštího roku dočkáme nové komiksové série Strange Academy, kterou mají na svědomí Skottie Young (Deadpool) a Humberto Ramos (Amazing Spider-Man).

Těšit se můžeme na marveláckou variaci Bradavic v čele s mocnými kouzelníky, jako jsou již zmínění Dr. Strange a Scarlet Witch, ale i Brother Vodoo, The Ancient One, Magik, Hellstrom a mnoho dalších.

„Před více než rokem jsem jel se Skottiem z letiště v Mexiku a on se mě zeptal, na čem chci po Spider-Manovi pracovat. Celý víkend mě seznamoval s detaily ohledně tohoto neuvěřitelného projektu, ze kterého jsem momentálně nesmírně nadšený. Všechny ty skvělé příběhy, které začaly jednou myšlenkou…myš­lenkou, která uchvátila moji mysl. Nemůžeme vám teď říct mnoho, ale pokud to s námi vydržíte, tak zažijete magii, kterou jste nikdy předtím v Marvel Universe nezažili…sakra, já se tak těším na první školní den!“

Říká k celému projektu kreslíř H. Ramos.

A jaký je základní příběh?

Zatím nevíme nic, jen to, že se bude točit okolo Emily Bright, dívce, která používala své schopnosti již od narození a Doyla Dormammua, nemanželského dítěte vládce Dark Dimension. Plus tu máme další spolužáky ve třídě, kteří jistě budou mít svoji nezanedbatelnou roli. Tvůrci slibují skvělé čtení nejen pro nováčky v MU, pro které je připraveno spoustu nových charakterů, ale taktéž pro ty, kteří se ve zdejších vodách už pár let potulují.

Zásadní roli v celém projektu hraje taktéž město New Orleans, které je pro příběh důležitou lokací.

„New Orleans poskytuje bohatou folklorní historii, protkanou mystickým a temným uměním. Když jsem zde slavil své 40. narozeniny, pomyslel jsem si, že by to mohlo být skvělé místo pro náš příběh.“

Dodává Skottie.

Na celý trailer se můžete podívat na konci článku. Těšíte se na čarodějnou akademii v podání Marvelu?

(Zdroje článku a obrázků – Marvel.com)


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!