Starší verze Hulka v podání Marka Ruffala

Starší verze Hulka v podání Marka Ruffala

Postava
Starší verze Hulka v podání Marka Ruffala

Hulk je, přiznejme si to, přesně ta postava, se kterou to bylo vždycky složité. Snad po všech stránkách.

362 0
31. srpen 2022, napsal Johnny

V současnosti je s rolí zeleného monstra spjato jméno Marka Ruffala, před nímž tuto postavu ztvárnil Edward Norton ve filmu The Incredible Hulk. Ve skutečnosti je těch, kteří si Bruce Bannera alias Hulka zahráli, ještě více, ale nyní si vystačíme s MCU.

Právě Ruffalo, který momentálně jako Hulk znovu řádí na Disney+ v seriálu She-Hulk, byl tázán v rozhovoru pro server Variety, jak vidí svou budoucnost v souvislosti s Marvelem. Herec se nechal klasicky slyšet, že sám neví a že je prý vlastně překvapen, jak dlouho už Bannera hraje.

Toto sdělení následně ještě rozvedl:

„Chci říct, já a Ed Norton takhle vtipkujeme, že Hulk je něco jako Hamlet naší generace – že si ho střihneme všichni. Čekám teď na jeho další verzi. Myslím, že to můžu dělat tak dlouho, jak bude v Marvel Studios zájem, pokud budou mít zájem i lidé, a dokud tomu můžu dodat něco zajímavého, jak pro mě, tak pro lidi. Ale jinak nemám tušení.“

Sluší se poznamenat, že Ruffalovi bude letos v listopadu už 55 let, přičemž poprvé se jako Hulk před kameru postavil před 10 lety v prvních Avengerech. Je jasné, že donekonečna hrát tu samou postavu nebude. Přesto však existují jisté možnosti.

V komiksech totiž lze nalézt předlohy, kde se vyskytují Hulkovy „starší verze“. A Ruffalo s tím zjevně nemá žádný problém.

„Říkám si, OK, 67letý Hulk, to by bylo zajímavé – pokud budeme pořád dělat filmy a okolní svět nás nechá je dělat.“

Typicky se nabízí hlavně jedna konkrétní Hulkova podoba. A to Maestro. Ten se poprvé objevil v limitované sérii The Incredible Hulk: Future Imperfect z roku 1992, za níž stojí Peter David a George Pérez. Více si o Maestrovi můžete přečíst ZDE.

Vzhledem k tomu, že se zatím v MCU dočkal jen jediného celovečeráku, by jistě fanoušci podobný projekt, mělo-li by se jednat o další Hulkovu sólovku, přivítali s radostí.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama