Staronový padouch MODOK – Co se stalo Darrenu Crossovi?

Staronový padouch MODOK – Co se stalo Darrenu Crossovi?

Postava
Staronový padouch MODOK – Co se stalo Darrenu Crossovi?

V novém traileru pro třetí pokračování Ant-Mana se objevil legendární záporák MODOK. Jeho „tvář“ se ale může zdát trochu povědomá…

559 0
13. leden 2023, napsal Nox

Chystaný Ant-Man and the Wasp: Quantumania se představil v novém traileru. Druhá upoutávka patřila převážně hlavnímu záporákovi – Kangovi, kterého ztvární Jonathan Majors. Ten se mimo jiné objeví také v nadcházejícím snímku Avengers: The Kang Dynasty, jenž je prozatím plánovaný na květen 2025.

V rychlém záběru uprostřed traileru můžeme zaznamenat padoucha MODOKA. Jeho ztvárnění odpovídá komiksové předloze, což skalní fanoušky jistě potěší. Nečekané je však to, že tuto obří plovoucí hlavu bude hrát Corey Stoll. Je Vám to jméno povědomé? Stolla totiž znáte z původního filmu Ant-Man, kde ztvárnil záporáka Darrena Crosse (Yellow Jacket).

Jak je tato transformace vůbec možná?

V původním Ant-Man filmu znamenalo smrtelné zmenšení Crossův konec, tak jak je možné, že je nyní zpět jako MODOK? Z jedné stránky lze argumentovat, že v Kvantové říši plyne čas naprosto jinak a není tedy zřejmé, jestli se dá měřit v měsících, letech nebo dekádách. To nahrává k efektivnímu využití této říše a manipulace podle potřeby scénáristů, kteří si tak mohou ohnout čas ke kýženému výsledku. Druhou argumentaci lze opřít o multiverzální zaměření současné ságy MCU. Naskýtá se tedy možnost, že je Darren Cross variantem z jiné reality, a my se tak setkáme s někým zcela novým.

Protože se MODOK objevil v traileru pouze sporadicky, zatím nevíme, na které straně bude stát (tedy metaforicky). Přidal se ke Kangovi nebo pomůže svému původnímu nepříteli Scottovi (Ant-Man) pod heslem „Nepřítel mého nepřítele je můj přítel“? Na toto rozuzlení ale budeme muset ještě chvíli počkat.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama