Star-Lord T'Challa nebo Zombie Cap? Bez problému

Star-Lord T'Challa nebo Zombie Cap? Bez problému

Seriály
375 0
14. listopad 2019, napsal Michal Černý

Ta nejzásadnější otázka přijde až na konci, ale než tam skončíme, podívejme se blíž na detaily trochu jiného pohledu na MCU.

Star-Lord T'Challa nebo Zombie Cap? Bez problému

Když se slaví, tak pořádně. 12. listopadu se spustily stroje ohromné mašiny s názvem Disney+ a při té příležitosti se stalo pár zajímavých věcí. Jednou z nich je bezpochyby i první trailer na animovanou sérii What If…?, která se poprvé objeví na našich monitorech až v r. 2021.

A i když byla ukázka určena vlastně jen lidem z USA, Kanady a Nizozemí, kde se služba oficiálně spustila, můžeme si aspoň zprostředkovaně ukázat jednotlivé dílky a taktéž nahlédnout pod ruku tvůrcům.

Captain Carter a Steve Rogers

Co kdyby sérum dostala Peggy a Steve prostě zůstal vychrtlým a nebojácným vojákem? Jestli vám přijde tahle otázka zajímavá, pak se určitě budete těšit na tento díl, kde nejenomže spatříte Peggy s britskými motivy a parádním štítem, ale taky Steva v brnění Iron Man Mark I. Herečka Hayley Atwell, která ztvárnila Peggy v MCU a zde postavě propůjčí aspoň svůj hlas, k tomuto počinu dodává:

,,To, co provedli, je tak krásně estetické. Dokonce vzali spoustu mých hlasových nahrávek a až následně podle nich dělali animaci, takže ve výsledku můžete v detailech animace vidět mnoho emočních reakcí. Nemyslím, že to vypadá nerealisticky, nebo příliš kresleně. Dle mého, tvůrci objevili skvělý způsob, jak mě tímhle způsobem ztvárnit."

Bucky versus Zombie Cap

Co kdyby se stalo cosi divného a z Kapitána Ameriky se vyklubalo zombie? V této epizodě jde očividně o pomrknutí na známou sérii Marvel Zombies, to je ale asi tak všechno, co prozatím víme. Dokonce ani není známo, jakým postupem dojde k zombifikaci, ale mezi fanoušky se předpokládá zapojení Tesseractu.

O Buckyho hlas se postará sám Sebastian Stan, který ztvárnil stejnou roli i v MCU.

Star-Lord T'Challa

I tady je premisa docela prostá. Co kdyby Yondu namísto Petera unesl ze Země T'Challu? Co kdyby Wakanda existovala ve vesmíru?

Tvůrci, jak jimi bylo řečeno, chtěli zkrátka vidět protnout se světy Black Panthera a Strážců Galaxie. Jak si poradí charakter T'Chally ve vesmírných podmínkách.

,,Je to skvělá a vzrušující práce. Spolupráce Avengers a všech dalších v Endgame nám dala možnost vidět, jaká je zábava vidět něco podobného jako když Ant-Man drží Hulka. What If… je další krok kupředu." Vyjádřila se už dříve Ashley Bradley, showrunnerka celé série.

A hlas? Není překvapivé, že se svého animovaného charakteru zhostí Chadwick Boseman.

The Watcher

Aby v tom nebyl úplný chaos, bude nás každým dílem provázet Watcher s hlasem Jeffreyho Wrighta a ve všech 23 epizodách nás uvede do děje. Ke své postavě trochu provokativně dodává:

,,Bylo pro mě skutečně důležité, že Watcher není starej a bílej chlap s brýlemi. Nechci, aby z něho byl Santa Claus a taky nechci, aby byl tímhle zpodobněním západní verze Boha. Takový by tenhle charakter určitě neměl být."

Na závěr třeba dodat, že se svým hlasem se k postavám vrátí spoustu dalších herců. Mark Ruffalo (Hulk), Chris Hemswort (Thor), Josh Brolin (Thanos), Tom Hiddlestone (Loki), S. L. Jackson (Nick Fury) a další a další. Očekávejme tedy spoustu možných i absurdních alternativ, ale soudě podle prvních obrázků, nemuselo by to být vůbec marný.

Ovšem tu nejzásadnější otázku nám asi nikdo nezodpoví.

Co kdyby v MCU existoval film s označením R?

(Veškeré obrázky pocházejí z původního videa, které vlastní Disney)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO