Stane se Shuri skutečně dalším Black Pantherem?

Stane se Shuri skutečně dalším Black Pantherem?

Filmy
Stane se Shuri skutečně dalším Black Pantherem?

Co přesně se bude dít s filmovou sérií Black Panthera? Otázka, která od úmrtí Chadwicka Bosemana trápí fanoušky po celém světě.

156 0
20. listopad 2021, napsal Johnny

Posledních několik měsíců probíhalo natáčení filmu nesoucího název Black Panther: Wakanda Forever. Produkce byla ovšem nedávno pozastavena kvůli zranění, které utrpěla Letitia Wright, představitelka Shuri.

Právě její jméno je nejčastěji skloňováno ve spojitosti s postavou, která převezme status Black Panthera a vše, co k tomu náleží. Jelikož víme, že role T’Chally se přeobsazovat nebude (alespoň to tvrdí přední zástupci Marvel Studios a není důvod jim to nevěřit), moc dalších možností ostatně ani nezbývá.

Kromě toho, že tuto spekulaci přiživují některé zahraniční zdroje, má navíc tato varianta podklad i v samotném komiksu. Konkrétně sešit Black Panther #5 ze srpna 2009 nám poprvé představil Shuri jako Black Panthera, k čemuž došlo poté, co T’Challa a Storm zmizeli v Limbu.

alt

Vloni v prosinci vyvolala Wright kontroverzní reakce, když se na jejím Twitteru objevilo video zaměřené pro vakcínám v souvislosti s onemocněním covid-19. Následně však herečka celý svůj účet na Twitteru smazala a za sdílení videa se omluvila.

„Mým záměrem nebylo nikomu ublížit, mým JEDINÝM záměrem sdílení toho videa bylo, že to zvýšilo mé obavy ohledně toho, co ta vakcína vlastně obsahuje a co si necháváme vkládat do těla. Nic víc.“

Od té doby jsme se dočkali zpráv, že Marvel (potažmo Disney) vysloveně nařizuje těm, kteří se nějakým způsobem podílejí na tvorbě jeho filmů, aby se vakcínou nechali naočkovat.

Jelikož však Wright na pokračování Black Panthera pracuje i nadále, nezdá se, že by byla v tomto ohledu v nějakém ohrožení. Otázkou tak zůstává, jakým způsobem se rozhodnou scénáristé uchopit vzniklý problém „Black Pantherova dědictví“ a jaké důsledky to bude pro celou franšízu mít.

alt

(Zdroje obrázků – blackgirlnerds.com, marvel.com, screengeek.net)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama