Stan Lee mluví o velkém překvapení

Stan Lee mluví o velkém překvapení

Filmy
3017 0
4. červen 2018, napsal Zechy

Jako bychom o věcech budoucích nebyli napjatí už dost, že? Jak vidno, Stan Lee už se zjevně dostal z velké řady problémů, které jej provázely, a na svém Twitteru naznačil nějaké velké překvapení…

Stan Lee mluví o velkém překvapení

Připomeňme na začátek, že Stan Lee to od smrti jeho ženy Joan Lee neměl jednoduché. Objevilo se totiž spoustu znepokojivých zpráv, dle kterých měl být Stan Lee připraven o statisíce dolarů, nařknutí ze sexuálního obtěžování, a rovněž měla u Leeho domu policie zadržet dva střelce. A nelze opomenout nejbizarnější případ, který hovoří o krádeži jeho krve na vytvoření inkoustu pro podpis komiksů.

Každopádně, komiksová legenda má asi zrovna to nejhorší za sebou a na své fanoušky rozhodně nezapomíná. Stan Lee aktuálně vystupuje pouze na Twitteru (Facebookovou stránku Stan Lee ve vlastnictví nemá) pod přezdívkou @therealstanlee, kde před dvěma dny sdílel nové video, na kterém si užívá zpráv od svých fanoušků. Koncem videa ale podráždil všechny teoretiky:

“Rád bych fanouškům řekl, že v blízké budoucnosti budeme mít pro ně velké překvapení. Nemůžu říct, co to je, pak už by to překvapení nebylo, ale… ”

Toho se okamžitě chytila komunita na Redditu, kde se začalo debatovat o tom, co by to mohlo být. Teorie máme přímo fantaskní až po ty spíše realistické. Z řad extrémů se hovoří o teorii, že Lee ve filmovém univerzu představuje One-Above-All, tvůrce veškerého života v Marvel multiverzu, a možná i mimo něj, což by mělo osvětlovat všechna jeho camea. A nebo také oznámení o uvedení X-Menů či Fantastické čtyřky do MCU. Ostatně, konečné hlasování, kdy se Fox rozhodne, zda prodá studia Comcastu nebo Disney, se blíží.

Ty více realistické hovoří o tom, že bychom se mohli dozvědět, jaký název ponesou Avengers 4, a možná i uvedení postav od Marvel Television, jako Daredevil, Punisher a Jessica Jones.

Rozhodně je fajn slyšet, že legenda komiksového světa je aktuálně v naprostém pořádku. Ale co to jeho tajemství? O čem myslíte, že Stan Lee mluvil?Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Zechy
Zechy
Administrátor

Kde nás najdeš