Stan Lee mluví o velkém překvapení

Stan Lee mluví o velkém překvapení

Stan Lee mluví o velkém překvapení

4. červen 2018 Zechy Filmy 0 2830

Jako bychom o věcech budoucích nebyli napjatí už dost, že? Jak vidno, Stan Lee už se zjevně dostal z velké řady problémů, které jej provázely, a na svém Twitteru naznačil nějaké velké překvapení…

Připomeňme na začátek, že Stan Lee to od smrti jeho ženy Joan Lee neměl jednoduché. Objevilo se totiž spoustu znepokojivých zpráv, dle kterých měl být Stan Lee připraven o statisíce dolarů, nařknutí ze sexuálního obtěžování, a rovněž měla u Leeho domu policie zadržet dva střelce. A nelze opomenout nejbizarnější případ, který hovoří o krádeži jeho krve na vytvoření inkoustu pro podpis komiksů.

Každopádně, komiksová legenda má asi zrovna to nejhorší za sebou a na své fanoušky rozhodně nezapomíná. Stan Lee aktuálně vystupuje pouze na Twitteru (Facebookovou stránku Stan Lee ve vlastnictví nemá) pod přezdívkou @therealstanlee, kde před dvěma dny sdílel nové video, na kterém si užívá zpráv od svých fanoušků. Koncem videa ale podráždil všechny teoretiky:

“Rád bych fanouškům řekl, že v blízké budoucnosti budeme mít pro ně velké překvapení. Nemůžu říct, co to je, pak už by to překvapení nebylo, ale… ”

Toho se okamžitě chytila komunita na Redditu, kde se začalo debatovat o tom, co by to mohlo být. Teorie máme přímo fantaskní až po ty spíše realistické. Z řad extrémů se hovoří o teorii, že Lee ve filmovém univerzu představuje One-Above-All, tvůrce veškerého života v Marvel multiverzu, a možná i mimo něj, což by mělo osvětlovat všechna jeho camea. A nebo také oznámení o uvedení X-Menů či Fantastické čtyřky do MCU. Ostatně, konečné hlasování, kdy se Fox rozhodne, zda prodá studia Comcastu nebo Disney, se blíží.

Ty více realistické hovoří o tom, že bychom se mohli dozvědět, jaký název ponesou Avengers 4, a možná i uvedení postav od Marvel Television, jako Daredevil, Punisher a Jessica Jones.

Rozhodně je fajn slyšet, že legenda komiksového světa je aktuálně v naprostém pořádku. Ale co to jeho tajemství? O čem myslíte, že Stan Lee mluvil?

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Zechy
Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.