Spidey se vrátil domů z natáčení

Spidey se vrátil domů z natáčení

Filmy
2082 0
20. říjen 2018, napsal Just Er

Natáčení druhého filmu našeho hodného souseda Spider-Mana bylo ukončeno a nám samozřejmě nic neuniklo.

Spidey se vrátil domů z natáčení

Po velmi úspěšném filmu Spider-Man: Homecoming bylo jasné, že se dočkáme pokračování a Marvel nás nezklamal. Natáčení se konalo ve více zemích a unikla hromada fotek, které nám prozradily mnohé útržky scén a případný děj. Jistě nikomu neušlo, že na několik dní zavítala vycházející hvězda, Tom Holland, i k nám do České Republiky. Pohyboval se konkrétně v Praze a Liberci. Společně s Tomem se zde objevili i jeho kolegové jako Zendaya, Jacob Batalon a také jeho bratr Harry Holland. Konkrétně u nás se natáčely scény, které nebyly nijak akční, šlo o několik scén, kde figuroval Pražský karneval světel. Podle fotek se odehrálo několik romantických scén mezi Peterem a Michelle Jones, dokonce se proslýchá, že právě v Praze měl Peter prozradit Michelle své veliké tajemství.

Poté, co se dotočilo v naší zemi, přesunuli se herci a štáb do Itálie, konkrétně do Venice, která je nádherně barevná a uchvátila i samotného herce. Z Itálie unikaly více než zajímavé fotky. Z prvních natáčecích dnů jsme dostali několik fotek, kde byl Tom v obleku od Tonyho Starka z Homecomingu. Na jedné fotce můžeme vidět Toma v obleku a vedle něj Nicka Furyho, který řídil motorovou loď. Hned pár dní na to se k nám dostaly fotky, na kterých má Peter celý černý oblek s dost zvláštními prvky a objevila se spekulace, že se může jednat o oblek s názvem Noir Suit. Odvezl snad Nick Petera někam na tajnou základnu a propůjčil mu oblek? Chce Nick Fury Petera získat pro S.H.I.E.L.D.? Mnoho otázek, na které dostaneme odpověď až za pár měsíců.

Po Itálii samozřejmě následoval New York, který přinesl kopu fotek a videí z natáčení a zároveň také jeho ukončení. New York také odhalil další nový oblek. Je laděn do černo-červené a celkově má elegantnější a určitým způsobem i vyspělejší design než ten předchozí. Otázkou však zůstává, kde se ten oblek vzal? Od koho je? Na tohle vše nám odpoví až samotný film. Jak už bylo řečeno, New York přinesl spoustu materiálu a poměrně dost videí, kde Peter zachraňuje MJ, a ta ho na jednom videu osloví jménem, což znamená, že ví, kdo je Spider-Man. Fanoušci nadšeně štěbetají ohledně milostného vztahu mezi Peterem a Michelle a stejně tak i o vztahu mezi Tomem a Zendayou.

Nesmělo chybět ani natáčení v rodné zemi našeho hrdiny, tedy ve Velké Británii. Muselo být pro Toma docela komické, když si hrál na turistu někde, kde to znal. Co jsme zatím tak pochopili, Peter cestuje po různých zemích a do cesty se mu budou stavět nepřátelé. Je jisté, že uvidíme Mysteria v celé jeho kráse, a zhostí se ho Jake Gyllenhaal. Samozřejmě je obsazen i Michael Keaton a je tu možnost, že se objeví pouze v civilu.

Natáčení je tedy už ukončeno a studio bude teď vytvářet, doufejme, další skvělý film. Traileru se snad dočkáme co nevidět a na celý film se můžeme těšit v létě 2019.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!