Spider-Verse se pomalu mění v jeden z nejlepších „pavoučích“ snímků

Spider-Verse se pomalu mění v jeden z nejlepších „pavoučích“ snímků

Spider-Verse se pomalu mění v jeden z nejlepších „pavoučích“ snímků

28. listopad 2018 Nevka Filmy 0 417

Když Sony oznámilo, že chystá nový animovaný film, v jehož hlavní roli se představí v zámoří oblíbený Miles Morales, většina fanoušků čekala jen „násilné dojení“ značky. Jak to tedy dopadlo?

Spider-Verse se pomalu mění v jeden z nejlepších „pavoučích“ snímků

První reakce naštěstí potvrdily to, co nám naznačily trailery, nebo potitulková scéna Venoma. Smečka Spider-Manů totiž jednoznačně boduje.

Na Rotten Tomatoes jsou první hodnocení naprosto perfektní. Z 26 dostupných názorů jsou všechny pozitivní a celkové skóre zatím činí 100 %. Kritici jsou tedy jednoduše nadšení. Vychvalována je hlavně netradiční animace, dynamika příběhu, a obecně jednotlivé charaktery postav. Někteří z hodnotících se také nechali slyšet, že se jedná nejlepší snímek se Spider-Manem/Spider-Many vůbec.

Tento odstavec bude obsahovat SPOILER k tomu, jestli se ve filmu objeví i Stan Lee. Pokud se chcete nechat překvapit, ideálně teď přeskočte v článku dále. Nedávno zesnulý Excelsior ve snímku podle všech dostupných informací bude. Pokud se navíc všichni nespolčili, můžeme přikládat jistou váhu i faktu, že toto cameo má být jedním z nejlepších, které zvládl Stan natočit/nadabovat.

Není tedy žádným překvapením, že se Sony úspěchu, který mu po dlouhé době přinesli sami kritici, chytilo za pačesy. V přípravě je totiž druhý díl Spider-Verse, který bude v brzké době následovat sólovka Spider-Gwen. Ve druhém zmíněném animáku se navíc podle všeho mají objevit i další dvě ženské hrdinky. Spekulovat tak můžeme minimálně o výskytu Silk, se kterou už v Sony nějaké ty plány mají. Že by se „šílená“ Amy Pascal snažila provázat hrané a kreslené filmy? Toť otázka…

Všehovšudy tak můžeme říct, že se evidentně máme na co těšit.

Jak jste na tom vy? Vyhlížíte nového Spider-Mana se stejnými nadějemi jako my? Dejte nám vědět do komentářů.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.