Spider-Manova honba za názvem

Spider-Manova honba za názvem

Filmy
216 0
25. únor 2021, napsal Nevka

Trailer jsme sice ještě nedostali, ale včera a předevčírem se na sociálních sítích rozběhla zběsilá smršť názvů, které by třetí Spidey mohl dostat. Nakonec vše dopadlo úplně jinak…

Spider-Manova honba za názvem

Člověk by řekl, že do podobných marketingových praktik se pustí pouze Tom Holland. Opak je však pravdou. Naprosto rozdílné názvy a jejich grafiky totiž na svém Instagramu sdílel jak on, tak Jacob Batalon (Ned) a Zendaya (MJ).

Samotný Holland sdílel název: „Phone Home“ (Volá domů), který vypadá, jako by si někdo střílel ze Spielbergova filmu E. T. – Mimozemšťan. Dále je tady Batalonův „Home-Wrecker“ (Domácí škůdce). A na závěr tady máme Zendayu a její „Home Slice“. Ten je asi nejpodivnější, protože nemá žádný jednoznačný překlad. „Domácí plátek“, krajíc, řez nebo něco úplně jiného? Popravdě vůbec netušíme… Níže se však můžete podívat na jejich vizuály. Článek bude pokračovat pod nimi.

Jak asi všichni tuší, ani jeden název nakonec nebyl ten správný. Tak masivní sdílení však mohlo znamenat jen to, že se Marvel chystá zveřejnit název a postupně na něj připravuje publikum.

Mezitím se na internet přihnal ještě jeden údajný leak názvu…

Je to totiž WandaVision, která jako jediný momentálně „probíhající“ projekt představuje místo, kde se název mohl ukázat divákům. A pár hodin po smršti možných názvů na Instagramu se tak objevil únik, který zmiňuje typickou hlášku posledních MCU projektů. A ta zní: „Wanda will return in Spider-Man: Homeworlds“. A tenhle název už vypadal hodně realisticky. Domovské světy by mohly odkazovat na Multiverse a přítomnost postav z jiných světů. Na druhou stranu se jedná o tak nádhernou variantu, která může napadnout naprosto každého. Není tedy žádným překvapením, že se jednalo o podvod.

Marvel nakonec během včerejšího večera oznámil oficiální titul: Spider-Man: No Way Home. Název dává docela smysl, i když Homeworlds by se nám zřejmě zamlouvaly o něco více. Fanoušci tak mají aspoň něco nového, o čem mohou diskutovat.

Líbí se vám zvolený název, nebo byste si vybrali jiný? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

(Zdroje – Instagram)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO