Spider-Man – Záběry z České republiky, které se dostaly do traileru

Spider-Man – Záběry z České republiky, které se dostaly do traileru

Filmy
1458 0
15. leden 2019, napsal Nevka

Jak určitě mnozí z vás ví, nový díl filmového Spideyho se točil i u nás. Hlavní prostory pro natáčení pak poskytla Praha a Liberec. Není tedy žádným překvapením, že první ukázka z filmu obsahuje záběry i z těchto českých měst.

Spider-Man – Záběry z České republiky, které se dostaly do traileru

Kdo ještě neviděl, může se na trailer podívat zde:

A nyní pojďte spolu s námi prozkoumat, co jsme mohli z krás naší republiky vidět.

Poměrně dost prostoru dostaly scény, které se točily v „Divadle na Vinohradech“. Ze scény, kdy Peter rozmlouvá s Michelle, je naprosto jasné, že se celá školní parta vypraví na nějaké představení. Pokud se následně zaměříme blíže na plakáty, které jsou na divadle vyvěšené, dá se předpokládat, že se bude jednat o operu Bedřicha Smetany Čertova stěna. Zajímavým faktem je, že konkrétně Čertova stěna se v Divadle na Vinohradech nikdy nehrála, je však součástí repertoáru divadla Národního.

Než opustíme Prahu, podíváme se ještě na Karlův most. Pokud jste sledovali naše informace, které jsme vám ohledně natáčení přinášeli, nebo si například „vyčíhli“ nějaké ty informace, které poskytly některé z našich televizí, určitě vás tento pohled nepřekvapí.

Toma Hollanda si mimo jiné před příchodem na tento plac odchytilo i pár šťastných fanoušků. Pokud byli dostatečně zruční, podařilo se jim ulovit i pár záběrů nebo fotek.

Na Karlově mostě by se měl mimo jiné odehrát i první vážnější okamžik (z pohledu vztahu) mezi Peterem a Michelle. Podle všeho by se tyto dvě postavy měly políbit.

Nyní ale do akce přichází nový „hráč“, který si asi na chvíli střihne roli „křena“. Tím není nikdo jiný, než Nick Fury. Jako minimálně zajímavou můžeme označit i informaci, že Samuel L. Jackson byl nahrazen dublérem. Praha tedy musela být do pozadí zřejmě „doklíčována“.

Na samotný konec našeho krátkého rozboru se dostáváme do Liberce – tedy, zase do Prahy, kterou severočeské město ve filmu představuje. Co se může zdát lehce překvapivé, je fakt, že se „Pražskému karnevalu světel“ nedostalo v ukázce více pozornosti.

Tohle bychom podle všeho mohli odůvodnit tím, že incident, ke kterému tady dojde, má mít obrovský vliv na další směřování příběhu. Veškeré další záběry by tak mohly pozorným divákům prozradit nějaký zásadnější dějový zvrat, ke kterému má v „Praze“ dojít.

Jak jste s novým trailerem spokojeni vy? Máte nějaké další teorie? Pokud ano, můžete se o ně s námi podělit třeba v komentářích nebo na našem fóru v tomto vláknu!


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!