Spider-Man v novém traileru

Spider-Man v novém traileru

Filmy
614 0
6. květen 2019, napsal Zechy

Sony s ničím neotálí a po dvou týdnech od Endgame je na čase připravit se na další film. Na ten, jenž nám kompletně uzavře celou třetí fázi. Kdo jste Endgame neviděli, odvraťte zrak!

Spider-Man v novém traileru

Kde se nám tedy nakonec bude odehrávat další snímek Spider-Mana v podání Toma Hollanda? Před, nebo po událostech Infinity War a Endgame?

Na to nám nyní jasně odpovídá druhý trailer, ve kterém můžeme sledovat svět potom, co Avengers zvrátili Thanosovu decimaci a odvrátili jeho hrozbu. Svět, ve kterém Peter Parker oplakává ztrátu svého hrdiny Iron Mana.

Jak ale můžeme sledovat, Spider-Man se přece jenom vzchopí a v plné parádě ve Starkově zbroji se vydá do ulic bojovat se zločinem… Nezapomíná ovšem taky na odpočinek a se svými přáteli se vydává do Evropy na dovolenou. A možná i pro nějaký ten románek s MJ.

Jenomže náš hodný soused si neodpočine od superhrdinských povinností ani v Evropě, kde ho vyhledá Nick Fury, Spider-Man se tak rázem ocitá v akčním týmu s Mysteriem, který ovšem není ze stejné reality, ale z Multiverza… Klid ve světě nikoho nečeká, neboť společně se budou muset postavit elementálům, kteří ohrožují Evropu.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!