Spider-Man v novém traileru

Spider-Man v novém traileru

Spider-Man v novém traileru

6. květen 2019 Zechy Filmy 0 354

Sony s ničím neotálí a po dvou týdnech od Endgame je na čase připravit se na další film. Na ten, jenž nám kompletně uzavře celou třetí fázi. Kdo jste Endgame neviděli, odvraťte zrak!

Spider-Man v novém traileru

Kde se nám tedy nakonec bude odehrávat další snímek Spider-Mana v podání Toma Hollanda? Před, nebo po událostech Infinity War a Endgame?

Na to nám nyní jasně odpovídá druhý trailer, ve kterém můžeme sledovat svět potom, co Avengers zvrátili Thanosovu decimaci a odvrátili jeho hrozbu. Svět, ve kterém Peter Parker oplakává ztrátu svého hrdiny Iron Mana.

Jak ale můžeme sledovat, Spider-Man se přece jenom vzchopí a v plné parádě ve Starkově zbroji se vydá do ulic bojovat se zločinem… Nezapomíná ovšem taky na odpočinek a se svými přáteli se vydává do Evropy na dovolenou. A možná i pro nějaký ten románek s MJ.

Jenomže náš hodný soused si neodpočine od superhrdinských povinností ani v Evropě, kde ho vyhledá Nick Fury, Spider-Man se tak rázem ocitá v akčním týmu s Mysteriem, který ovšem není ze stejné reality, ale z Multiverza… Klid ve světě nikoho nečeká, neboť společně se budou muset postavit elementálům, kteří ohrožují Evropu.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.