Spider-Man 3: Tom Holland - proč je pro něho třetí pokračování zvláštním zážitkem

Spider-Man 3: Tom Holland - proč je pro něho třetí pokračování zvláštním zážitkem

Filmy
3 / 5 326 1
22. únor 2021, napsal Strange

Tom Holland, který nedávno diskutoval s Chrisem Prattem. se podělil o důvod, proč bylo natáčení třetího Spider-Mana zvláštní.

Spider-Man 3: Tom Holland - proč je pro něho třetí pokračování zvláštním zážitkem

Spider-Man 3 se momentálně natáčí v Atlantě ve státě Georgia a pokud je něco pravdy na nedávných zvěstech, mohlo by se jednat o dosud největší film Marvel Studios. Vyhlídka na to, že Tom Holland bude sdílet plátno s kolegy Tobey Maguirem a Andrewem Garfieldem, je víc než lákavá. Stejně jako potenciální souboj všech tří proti Doctoru Octopusovi a Electrovi. Do jejich rolí se vrátí Jamie Foxx a Alfred Molina.

Holland se nedávno setkal s hvězdou Guardians of the Galaxy Chrisem Prattem a odhalil, proč bylo natáčení Spider-Mana 3 velice zvláštním zážitkem.

„Spider-Mana 3 jsme začali natáčet před několika měsíci, bylo to bláznivé a opravdu divné, protože natáčíme znovu v Atlantě,“ vysvětlil britský herec. „Atlanta je místo, kde jsem absolvoval konkurz na Spider-Mana, a nyní natáčíme na místech, kde jsem absolvoval konkurz. Je to podivný kruh, kdy procházíte stejnými dveřmi, kterými jsem prošel jako osmnáctiletý kluk, nervózní a jako: ‚Ach můj bože, doufám, že dostanu tu práci! '“

„A pak ve 24 letech procházíte stejnými dveřmi, natáčíte třetí film, milujete život, jste sebevědomý a užíváte si všechno, co se kolem vás děje. To bylo úžasný, kámo, vážně úžasný."

Není žádné překvapení, že Holland neposkytl žádné informace o tom, co můžeme od Spider-Mana 3 očekávat, ale pro herce je to zjevně speciální film. První pohled na třetí díl byl plánován na prosinec minulého roku, ale nakonec z toho sešlo. Nyní musíme jen doufat, že dorazí co nejdříve. Zvláště pokud se potvrdí zvěsti o Spider-Versu!

Těšíte se na Spider-Mana 3?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Ne, netěším se třetího Spider-Mana, protože v MCU žádný Spider-Man zatím neexistuje. :(

Autor článku

Strange
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO