Spider-Man 3 - Tobey Maguire a Andrew Garfield potvrzeni!?

Spider-Man 3 - Tobey Maguire a Andrew Garfield potvrzeni!?

Filmy
5 / 5 1652 0
13. říjen 2020, napsal Michal Černý

Už pár týdnů se nám tu honí spekulace, že by třetí Spider-Man mohl být variací na Spider-Verse, přičemž se do svých rolí vrátí oba předchozí Spideyho představitelé.

Spider-Man 3 - Tobey Maguire a Andrew Garfield potvrzeni!?

Pro některé absolutní vrchol blaha, pro jiné zděšení, nicméně dokud zůstávalo u teorií a přání, nemusel se nikdo moc vzrušovat. Jenomže následně přišla informace, že se projektu zúčastní i Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange a křivka pravděpodobnosti tohoto scénáře rázem vyrostla až téměř ke stropu.

Nezapomínejme ani na náznak budoucích událostí ve chvíli, kdy Jamie Foxx sdílel na svém Instagramu následující obrázek, který následně rychle smazal.

Nyní přichází web FandomWire s tím, že Maguire i Garfield skutečně podepsali smlouvu o účasti a ve filmu se ukáží. Redakce se odvolává na zdroj blízko Sony, nicméně je potřeba si říct, že právě tento web přišel v minulosti s mnoha inside zprávami a ty se následně potvrdily.

Jestliže se tak stane i tentokrát, stává se sen několika milionů fanoušků realitou a my uvidíme tyto tři Spider herce pohromadě v jednom záběru.

Detaily (bacha na spoilery)

Jakým způsobem se dají přesně dohromady, to se nedozvíme jen tak lehce, nicméně FW mají nějaké drobečky informací.

Kupříkladu takovou, že by se měli tito tři hrdinové spojit až na samotném konci snímku, kde by bojovali proti neskutečné přesile záporáků. Ve filmu se jich má objevit (dle tajných informací) opravdu hodně – Kraven the Hunter, Green Goblin, Scorpion, potvrzený je Electro (má to prý být stejná verze, jako ve snímku The Amazing Spider-Man 2), snad i Vulture, či dokonce opět Mysterio. Internetem taktéž kolují dohady o zapojení Venoma.

Až na Electra je ale třeba brát veškerá tato jména s rezervou.

Co se týká velkých institucí, svoji roli by měl sehrát S.W.O.R.D. a Oscorp, jenž by měl stanout na místě Stark Tower.

Co na tuhle informaci říkáte? Byli byste rádi za Spider-Verse už takhle brzy? Přejete si všechny tři verze pohromadě a myslíte, že je možné, aby Garfield či Maguire v MCU nějakou tu chvilku zůstali?

Edit: Server MCU Cosmic přišel s informací, že studia Marvel a Sony společně hledají (či snad už našli) herce, který ztvární Milese Moralese.

(Zdroj obrázků – Instagram/iam­jamiefoxx, wegotthiscove­red.com, wallpaperlist.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Uživatel

Kde nás najdeš


PILSCO