Spider-Man 3 – Návrat Willema Dafoea

Spider-Man 3 – Návrat Willema Dafoea

Filmy
190 0
6. únor 2021, napsal Johnny

Nastražte uši, zaostřete zraky! Ohledně třetího Spider-Mana koluje internetem celá řada nejrůznějších drbů a spekulací. Přinášíme vám nyní tu nejčerstvější.

Spider-Man 3 – Návrat Willema Dafoea

Server GWW přišel se zprávou, že na natáčení třetího Spider-Mana byl spatřen Willem Dafoe. Informace měla dorazit od stejného zdroje, který přišel i s obsazením Alfreda Moliny (Doctor Octopus), jehož účast byla již oficiálně potvrzena.

Je tak nabíledni, že si v připravovaném Spider-Manovi Dafoe zopakuje roli Normana Osborna alias Green Goblina, kterého ztvárnil již v prvním díle Raimiho trilogie.

Kromě Alfreda Moliny byl dříve potvrzen také Jamie Foxx, který se zde opět objeví v roli Electra (ve stejné roli účinkoval již ve filmu Amazing Spider-Man 2). Není zatím jasné, jak zásadní role budou jednotliví padouši hrát, nabízí se ovšem možnost, že společně vytvoří tým, aby Spider-Mana porazili. Jedná se tak o jedinečnou příležitost, jak představit Sinister Six.

Na straně kladných postav se má objevit Doctor Strange, u něhož je pravděpodobné, že v jisté míře převezme roli Tonyho Starka, který byl Peteru ParkeroviMCU mentorem. Podle dalších spekulací bychom se zde mohli setkat také s Daredevilem v podání Charlieho Coxe, kterého tento herec ztvárnil již ve stejnojmenné netflixovské sérii.

V souvislosti s možným výskytem ovšem mezi nejskloňovanější jména patří Toby Maguire a Andrew Garfield, kteří jsou bývalými představiteli Spider-Mana. Druhého jmenovaného měl přímo „na místě činu“ přistihnout roznašeč pizzy, který mu vezl gáblík. Jaké z toho plyne ponaučení? Raději si doma udělejte sendvič.

K možným návratům do rolí, o kterých se v souvislosti se třetím Spider-Manem mluví opravdu hojně, se vyjádřil i sám Kevin Feige:

„Něco z toho jsem četl. Nejsem si jistý, zda všechno. Zábavná věc okolo online spekulací je ta, že někdy by nemohly být dále od skutečnosti, zatímco jindy jsou našim plánům až překvapivě blízko. Tohle platí už několik posledních let. Ale prozrazení toho, které z těch spekulací jsou správné, by zničilo všechnu tu legraci kolem.“

(Zdroje obrázků: comicbook.com, wired.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO