Spekulace o návratu Eldena Hensona do role Foggyho Nelsona

Spekulace o návratu Eldena Hensona do role Foggyho Nelsona

Herci
Spekulace o návratu Eldena Hensona do role Foggyho Nelsona

Již delší dobu je známo, že Daredevil se v MCU dočká vlastního seriálu s podtitulem Born Again.

130 0
23. září 2022, napsal Johnny

Ten má podle aktuálních informací dorazit na Disney+ na jaře roku 2024. Přestože se do hlavní role Matta Murdocka vrací Charlie Cox, půjde o zcela novou verzi Daredevila oproti té, kterou známe z Netflixu.

Cox ovšem není jediným hercem z netflixovské produkce, kterého na svou stranu MCU získalo. Jako Kingpin se vloni v rámci seriálu Hawkeye znovu představil také Vincent D’Onofrio, jenž právě Ďáblovi z Hell’s Kitchen v minulosti na televizních obrazovkách (a ostatně nejen na nich) pěkně zavářel.

Pořekadlo, že dobří holubi se vracejí, by nyní mohlo nabýt ještě hlubšího významu. Krátce poté, co vypustil do světa zprávy o chystané druhé sérii Ms. Marvel (více se dočtete ZDE), se totiž Daniel Richtman vyjádřil i k tomu, že Elden Henson měl s Marvel Studios podepsat smlouvu ohledně účinkování v chystaném Daredevilovi.

Jméno může být fanouškům povědomé, neboť jde o představitele Foggyho Nelsona, tedy Murdockova právnického kolegy a přítele, který mu na Netflixu několik sérií poctivě asistoval. Jako zajímavost lze zmínit, že postavu si dříve po boku Bena Afflecka zahrál i Jon Favreau, jehož momentálně diváci znají jako vedoucího ochranky Tonyho Starka, Happyho Hogana. Jedná se také o člověka, jenž na režisérském křesle úspěšně celé MCU kdysi nastartoval.

Dá se očekávat, že Hensona by v Nelsonově kůži fanoušci uvítali spíše než nějakého nováčka. Otázkou potom zůstává, zdali by se jako Karen Page vrátila také Deborah Ann Woll, aby byl náš trojlístek opět kompletní.

Samotná herečka každopádně dříve v letošním roce mluvila o možném dalším účinkování v Marvelu s nadšením:

„Vrátila bych se, protože bych si ráda znovu zahrála s Mattem Murdockem… Také s Frankem Castlem. Chtěla bych tyto postavy znovu vidět. Přestože jsem zůstala v kontaktu s těmi lidmi (herci, pozn. redakce), jejich postavy jsou také fascinující.“


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama