Špatná zpráva pro fanoušky Moon Knighta a Hawkeye

Špatná zpráva pro fanoušky Moon Knighta a Hawkeye

Komiksy
Špatná zpráva pro fanoušky Moon Knighta a Hawkeye

Disney nakonec ještě jednou potvrdilo, že ani Moon Knight ani Hawkeye se druhé seriálové řady nedočkají.

6110 0
24. duben 2022, napsal Johnny

Vlastně to není tak docela novinka, protože už dříve bylo avizováno, že se bude jednat o „limitované série“, stejně jako v případě WandaVision. Přesto jistě nejeden nadšenec tiše doufal, že vše ještě dopadne jinak. Inu, není tomu tak.

Naděje přitom do poslední chvíle živil Loki, který původně spadal do té stejné kategorie, ale již nyní se na druhou sérii můžeme těšit. Za příčinu lze pokládat jak Lokiho popularitu a oblibu u širokého spektra diváků, tak skutečnost, že děj jeho seriálu se odehrává takřka „mimo čas“ a tedy i mimo běžnou kontinuitu MCU.

Marvel Studios se nicméně se svou televizní produkcí uchází o ceny Emmy. A konkrétně v rámci kategorie „Limitovaná série“ je výslovně uvedeno, že nominovány mohou být pouze takové počiny, které vypráví kompletní, uzavřený příběh. Je ovšem pravdou, že v minulosti již cenu získalo několik děl, jež se vzápětí vytasila i s pokračováním, což samotnou podstatu kategorii činí přinejmenším diskutabilní.

Přece jen však není důvod vyloženě zoufat. Clinta Bartona (ani Kate Bishop) jsme v prosinci jistě neviděli naposledy a podobně můžeme mluvit i v souvislosti s Marcem Spectorem. Tvůrci jsou totiž dle svých slov přesvědčeni, že postava sehraje v budoucnosti MCU významnou roli.

Sám režisér Mohamed Diab prohlásil:

„U jakékoliv televizní série, pokud je dobrá, víte, že vznikne i druhá řada. Ale i jedna v rámci WandaVision byla skvělá. A druhá série přitom nevznikla, došlo k přesunu někam jinam. Takže pokud jsem si něčím absolutně jistý, tak tím, že Moon Knight tady zůstane, a to na hodně dlouhou dobu, podle mého názoru.“

Situaci kolem Hawkeye pak okomentoval výkonný producent Rhys Thomas tím, že se sám nemůže dočkat dalšího vývoje událostí, konkrétně osobního růstu Kate Bishop, ale že prostřednictvím seriálu k tomu nejspíše opravdu nedojde.

Následně ještě dodal:

„K budoucím plánům toho vzhledem k tradici utajení nemohu moc sdělit. Procházet se po ulicích MCU jsem však miloval a milerád bych si to zopakoval.“

Kde a kdy myslíte, že se s našimi drahými výše zmiňovanými hrdiny bude moci setkat příště?

(Zdroje obrázků – cbr.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama