Soutěž o nejlepší Spideyho selfie!

Soutěž o nejlepší Spideyho selfie!

Ostatní
898 0
13. září 2018, napsal Zechy

Určitě jste už nikdo nepřehlédl, že se Spider-Manem si můžete ve hře pořizovat cool selfiečka… A dá se s tím opravdu hodně vyblbnout! O tom následující soutěž…!

Soutěž o nejlepší Spideyho selfie!

Možností, míst a pozic, ve kterých lze se Spider-Manem pořídit selfie není rozhodně málo! Ostatně, o tom jsme se přesvědčili už sami v redakci, kdy jsme s jeho selfie šaškovali do zblbnutí…

Průběh soutěže

Pro všechny majitele PS4 a Spider-Mana jsme si tak připravili soutěž o nejlepší Spideyho selfie! Soutěže se zúčastníte jednoduše: Stačí pořídit ve hře selfie pavoučího hrdiny, kterou poté přes PS share sdílnete na váš FB profil. Na takto sdílené foto nám pak stačí zaslat odkaz do zpráv (Je tak nutné zajistit, aby byl obrázek viditelný veřejně). Je nutné, aby bylo vidět, že foto bylo sdíleno z vašeho PS, a né nalezené na internetu, o což se PS share postará.

O vítězi ovšem necháme rozhodnout tentokrát naše publikum, vaše umělecké foto bude tak vystaveno ve speciálním albu na naší stránce… Kdo získá nejvíce lajků, vyhrává! Takže se určitě nebojte též poprosit všechny vaše známé a kamarády, aby vás podpořili svým lajkem!

Prosíme, myslete dvakrát, zda zvolená selfie je opravdu hodná a nebude pro ostatní podstatně moc velkým spoilerem.

Pokud tápete, jak selfie se Spider-Manem pořídit, stačí se podívat na závěr našeho čtvrtečního streamu, kde je vše ukázáno a vysvětleno :)

Ukončení soutěže a výhra

Soutěž necháme běžet po dva týdny, její ukončení lze tak očekávat koncem měsíce: Ve čtvrtek 27. září. Tudíž času na to, abyste vymysleli cool nápad na selfie a posbírali dostatek lajků máte hodně.

Samozřejmě soutěž přijde i s výhrou… Tentokrát mysteriozní, můžete se opět těšit na Marvelovský merch všeho druhu, jaký ale zůstane záhadou… Výhrou budiž tzv. mystery boxy.

Přesný počet výherců upřesníme v průběhu soutěže :)Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Zechy
Zechy
Administrátor

Kde nás najdeš