Soutěž o 60cm vysokou kovovou figurku Iron Mana

Soutěž o 60cm vysokou kovovou figurku Iron Mana

Filmy
328 0
18. červen 2020, napsal Svět Marvel

Přáli jste si cítit se jako Tony Stark a sestavit si doma vlastní repliku Iron Manova kostýmu? Jestli ano, tak právě pro vás jsme si připravili soutěž o kompletní předplatné série, která se představí již v srpnu. Více informací najdete v článku…

Soutěž o 60cm vysokou kovovou figurku Iron Mana

Jak už možná víte z oficiálních facebookových nebo webových stránek projektu, v srpnu začne vycházet speciální série s jednotlivými díly figurky Iron Mana, kterou si však můžete objednat již ZDE. Tato série je jedinečná hlavně tím, že model nedostanete hned kompletní, ale postupně si ho sestavíte sami. Samotná náročnost není nikterak velká. Na upevnění konstrukce vám stačí mít v jedné ruce přibalený šroubovák a v druhé podrobně zpracovaný manuál. Sami jsme už měli možnost vyzkoušet, jak jednoduché je model sestavit a musíme říct, že si s ním opravdu poradí i ti méně manuálně zruční.

Celá figurka měří 60 centimetrů a má plně funkční klouby. V praxi tak můžete ohýbat nohy, ruce nebo třeba otočit hlavu. Jednotlivé díly jsou navíc vyrobeny z kovu a ABS plastu, díky čemuž model působí už na první pohled autenticky – při jeho tvorbě byl ostatně brán ohled i na ty nejmenší detaily. V průběhu sestavování navíc dovnitř zabudujete i LED světla, díky kterým rozsvítíte například obloukový reaktor, depulsory na rukou nebo samotnou masku. Prostě vše, čím je Iron Man tak typický.

A jak kompletní předplatné s hromadou dárků vyhrát? Pravidla jsou jednoduchá:

  1. Správně odpovědět na otázku:
Jakým způsobem Tony Stark v jednom ze svých „temných období“ šířil mezi lidmi virus Extremis?

A) jako počítačovou hru
B) jako mobilní aplikaci

  1. Odpověď poslat do soukromé zprávy na náš Facebook, Instagram nebo e-mail. Odkazy najdete v pravé liště této stránky.

!!! Odpovědi napsané do volně přístupných komentářů (pod článkem, na Facebooku nebo YouTube kanále) budou mazány a jejich „tvůrci“ budou automaticky vyřazeni ze soutěže. Dávejte si tedy pozor, kam svou odpověď píšete.

Pokud tedy odpovíte správně na otázku, nezbývá vám než čekat, jestli se štěstí usměje právě na vás.

Soutěž končí týden od vydání tohoto článku a přesné datum vyhlášení vítěze bude upřesněno po vypršení této doby.

Pokud nechcete pokoušet štěstí, můžete si sérii objednat pod ->tímto<- odkazem. Pokud u objednávky zadáte i speciální kód: IRONMANPRO – získáte k objednávce navíc batoh a kšiltovku Iron Mana, které jinou cestou získat nemůžete. Speciální kód je platný do 2. září.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Nábor do redakce

Mám zájem!Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Svět Marvel
Svět Marvel
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!