Součástí seriálu She-Hulk bude i Wong

Součástí seriálu She-Hulk bude i Wong

Komiksy
Součástí seriálu She-Hulk bude i Wong

Bylo oficiálně potvrzeno, že kromě Bruce Bannera alias Hulka (Mark Ruffalo) se v She-Hulk vedle Jennifer Walter (Tatiana Maslany) představí také Wong (Benedict Wong).

478 0
21. květen 2022, napsal Johnny

V rámci čtvrté fáze MCU to tak bude pro Wonga po filmech Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings, Spider-Man: No Way Home a Doctor Strange in the Multiverse of Madness již čtvrtá účast.

She-Hulk: Attorney at Law se zaměří na Jennifer Walters, právničku, která je shodou okolností sestřenicí Bruce Bannera. Na stránkách komiksu získala postava Jennifer stejné schopnosti jako Bruce/Hulk poté, co jí byla poskytnuta transfuze (Brucovy) krve, aby nezemřela.

Za jakých okolností ke svým schopnostem a s nimi souvisejícímu jménu She-Hulk přijde v MCU, zatím není jasné. Trailer už nám ale stihl nabídnout ochutnávku toho, jak to asi bude vypadat.

Během devíti epizod se nám dále představí také Jameela Jamil, Renée Elise Goldsberry, Ginger Gonzaga či v neposlední řadě také Tim Roth, jenž si znovu zopakuje roli Abominationa. Toho jsme naposledy krátce zahlédli v Shang-Chim.

Zajímavým poznatkem pak může být, že mu zde nesekundoval nikdo jiný než právě Wong. Nebo Abomination sekundoval jemu, chcete-li… Nevíme zatím, jak významnou roli by měly ostatní postavy v She-Hulk hrát, a tedy ani kolik prostoru kupříkladu zrovna Wong dostane.

Vrátíme-li se ovšem ještě k Shang-Chimu, přesněji k potitulkové scéně, a uvážíme-li, že jde momentálně o Nejvyššího čaroděje, nabízí se jasná teorie. S Brucem, který by měl zastat roli mentora Jennifer, se ostatně Wong zná, a sám by pak mohl sehrát roli jakéhosi mentálního kouče.

Další globální hrozby na sebe koneckonců dozajista nenechají dlouho čekat a bude potřeba, aby nová parta superhrdinů dokázala spolupracovat a fungovala sehraně.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama