Smrtelně nemocný fanoušek smí zhlédnout Endgame dřív

Smrtelně nemocný fanoušek smí zhlédnout Endgame dřív

Filmy
4.67 / 5 1284 0
12. leden 2019, napsal Zechy

Endgame je od nás sice už skoro pouhé tři měsíce, přesto se mohou objevit lidi, kteří by ho v termínu nemuseli stihnout. Takový je i případ 33 letého Alexandra Q, se kterým se aktuálně Disney domlouvá na dřívější projekci.

Smrtelně nemocný fanoušek smí zhlédnout Endgame dřív

Dřívější projekce pro ty, kteří dost pravděpodobně nestihnou film v kinech, není od Disney nic nového. Takové případy se ostatně děly i během Infinity War, či například v létě minulého roku další na smrt nemocný fanoušek žádal o spoilery k Endgame, než zemře. Jestli poslední příběh měl zdárného konce bohužel není známo, tento ovšem došel naplnění posledního přání svého autora rychle.

Třiatřicetiletý Alexander minulý víkend poslal na reddit příspěvek ”Dying before April: My Endgame”, kde se svěřil, že trpí rakovinou jater, úst a selháním kostní dřeně, a je dle něj dost pravděpodobné, že oficiální premiéry filmu se již nedožije. Právě v duchu podobných příběhů žádal Alexander o pomoc, aby se s Disney mohl domluvit na dřívější projekci.

Komunita na Redditu a Twitteru tak spojila síly, aby Alexandrovi splnili jeho poslední přání, a Disney opět vyslyšelo. Pár dní zpět se Alexander svěřil s tím, že se s ním studio spojilo a aktuálně debatují nad možnostmi.

I přes jeho konečný stav si ovšem tento fanoušek drží stále nutnou dávku humoru, kdy žertoval o tom, že pokud přežije do premiéry, bude se ”cítit docela povinen zemřít”. Zažertoval také na dotaz uživatele Twitteru, co mu zabrání nevyzradit spoilery: ”Disney vezme mého psa jako rukojmího, dokud nebudu pod zemí”. Tedy doufejme, že o téhle možnosti žertoval…Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.