Skutečný záporák v Ironheart možná odhalen

Skutečný záporák v Ironheart možná odhalen

Seriály
Skutečný záporák v Ironheart možná odhalen

Avengers: Endgame sloužilo jako velké vyvrcholení (3. fáze) MCU, kdy jsme se museli navždy rozloučit s Iron Manem v podání Roberta Downeyho Jr. i Captainem Americou v podání Chrise Evanse.

206 0
15. červenec 2022, napsal filmfanouch

Steve Rogers ovšem svůj štít z vibrania předal Samu Wilsonovi (Anthony Mackie), který se stal novým Captainem Americou definitivně v seriálu Falcon a Winter Soldier a již brzy se stane hlavním hrdinou chystaného snímku Captain America 4. Také Tony Stark dostane svého nástupce. Riri Williams, kterou ztvární Dominique Thorne, se poprvé objeví ve filmu Black Panther: Wakanda nechť žije, následně ji ovšem čeká vlastní seriál na Disney+.

Dřívější informace poté mluvily o tom, že by se Ironheart měla v seriálu utkat s dvěma technologickými génii, přičemž by jeden z nich měl být potomkem Obadiaha Stanea (ztvárněného Jeffem Bridgesem v prvním Iron Manovi). Nyní je ovšem vše možná tak trochu jinak. KC Walsh totiž na svém Twitteru přišel s tím, že hlavním záporákem v Ironheart nakonec bude Parker Robbins/Hood. V komiksech jde o uživatele magie, který používá pár kouzelných bot a také kouzelný plášť, který ukradl jednomu démonovi. Tato souprava mu umožňuje se teleportovat a stát se neviditelným. V komiksech se poté z Hooda stal gangster, jenž se pokusil nahradit Kingpina v době, kdy se Wilson Fisk rozhodl distancovat od svých kriminálních aktivit a začít poklidný rodinný život.

Prozatím není jisté, zda by si Hooda zahrál už dříve do seriálu obsazený Anthony Ramos, ani zdali se s tímto antagonistou případně počítá i do dalších projektů. Je ovšem nabíledni, že by se z Hooda mohl stát takový rival Kingpina. Hood se dost možná stane dalším záporákem, který v MCU stráví nějaký ten čas, přičemž by si mohl projít zajímavým vývojem. Zvláštnější však to, že v komiksech není Hood protivníkem Ironheart. Vzhledem k jeho magickým schopnostem se k technologicky laděné Ironheart ani dvakrát nehodí. Tím pádem se možná v seriálu Hood jenom mihne, zatímco hlavním padouchem třeba skutečně bude syn Obadiaha Stanea, tedy Ezekiel Stane. Seriál by měl každopádně na Disney+ dorazit už v příštím roce 2023.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama