Skrullové všude, kam se podíváš!

Skrullové všude, kam se podíváš!

Filmy
833 0
10. únor 2019, napsal Nevka

Pokud nejste členem Star Force, nebo cvičeným Skrullem zřejmě vám uniklo, kolik dalších „zelených infiltrátorů“ se skrývá v traileru Captain Marvel. Odhalení jednotlivých osob může být chápáno jako SPOILER. Pokud to tedy nechcete vědět, článek nečtěte…

Skrullové všude, kam se podíváš!

Poměrně nedávno (konkrétně včera) se nám poštěstilo a konečně jsme narazili na veskrze originální oficiální web k sólovce Captain Marvel (->tady se na stránku dostanete<-). Celé její pojetí spočívá v 90. letech, kdy se hlavní linka příběhu odehrává. Pokud máte chuť na pořádné retro, můžeme vřele doporučit.

Stránka navíc skrývá i spoustu vychytávek, které vám tady nebudeme popisovat, protože byste mohli přijít o radost ze samotného zkoumání různých zajímavých zákoutí.

Co je však nejdůležitější je to, že po chvíli pátrání narazíte i na obsahově hodně povedenou minihru. Jejím principem je poznat z přiložených fotografií, zda je člověk na obrázku opravdu lidským tvorem, nebo se v jeho kůži schovává „zlovolný Skrull“.

Na první pohled je hlavní devizou hry to, že zjistíte, kterak náhodný kolemjdoucí skrývá mimozemský vzhled, a naopak na první pohled podezřelá slečna má asi jenom špatný den. Na ten druhý – a více fanouškovský – se jedná o zásadní indicii k tomu, kam bude film směřovat. Než se tedy pustíme do samotného komentáře k odhaleným Skrullům doporučujeme si hru aspoň zkusit (->odkaz je zde<-).

Jak jste si nepochybně všimli, pokud jste zrovna dohráli, celé hádání je situováno do scény, které se odehrává v nadzemce. Pokud pouze pokračujete v článku dál tak věřte, že tomu tak je. Není žádným tajemstvím, že se zde odehrává jeden ze soubojů Carol Denvers se Skrullem, jenž se schovává pod tváří milé stařenky. Pro ilustraci vám přikládám k záběru z traileru i snímek toho, jak jsou „nevinné babičky“ nebezpečné i v komiksech (text v bublině je napsaný skrullsky).

Co nás už může rozhodit o poznání více je ono zjištění, že Skrullů je v nadzemce v tento moment přítomných hned několik. Když si uvědomíte, že vás něco podobného (stejně jako například mě) při sledování ukázky vůbec nenapadlo, asi vám v reálném čase hodně rychle dojde, jak snadno se mezi nás tato rasa dokázala infiltrovat.

Schválně si zkuste například při jízdě autobusem, tramvají, nebo jiným prostředkem odhadovat ostatní cestující. Může to být zábava, ale rozhodně to nepřehánějte. Neručíme za to, že po pár týdnech hraní nepodlehnete paranoidní představě, že po vás jde banda zelených mužíčků! Ale zpátky k filmu.

Pokud se Skrullové v rámci utajení nebudou snažit splynout s davem a nenechají svého odhaleného kolegu ve štychu, můžeme se možná těšit na pořádnou akční scénu. Na přiložených obrázcích jsme vám Skrully označili zeleným kroužkem a běžné zástupce lidské rasy kolečkem červeným.

Je mezi vámi někdo, o kom si myslíte, že je Skrull?! Bez váhání ho označte v komentářích, ať víme, na koho si dávat pozor!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.