She-Hulk vtáhne diváka do akce

She-Hulk vtáhne diváka do akce

Filmy
129 0
13. červenec 2021, napsal Nero

Kola produkce se pomalu rozjíždí i u Hulkovy sestřenice. Začalo se natáčet! A s tím se objevily další pikantní informace. She-Hulk okusí nový seriálový formát.

She-Hulk vtáhne diváka do akce

Pomalu, ale jistě nám informace začínají poodhalovat, co můžeme od zelené právničky čekat. V našich dřívějších článcích jsme se dozvěděli nejenom to, že bychom v nové minisérii She-Hulk měli očekávat Marka Ruffala a.k.a. Hulka, ale i jednu starou známou postavu.

Znám je také druhý záporák – přesněji řečeno záporačka. Tou má být Titania, která je v komiksech věčnou rivalkou She-Hulk. Ztvárnit ji má Jameela Jamil, pro kterou to bude první velká komiksová role. 

Tou nejčerstvější informací však je to, jakým způsobem se seriál bude točit. O tom, že půjde o právnickou komediální sérii, už víme. Nicméně Jennifer Walters v seriálu prolomí takzvanou čtvrtou stěnu. Jedná se o způsob vyprávění, kdy většinou pozorujeme, jak hlavní postava promlouvá přímo k divákům. Není však první marvelovskou postavou, která toho bude využívat. Tím prvním byl Deadpool, který byl ve svých filmech točen ještě pod taktovkou studia Fox.

Ostatně v komiksech si můžeme všimnout toho, že podobné věci She-Hulk dělá často. V seriálu se má dokonce opřít o osobnosti reálného světa.

Koho byste rádi viděli v seriálu? Těšíte se na She-Hulk?

Zdroj: thedirect.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nero
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO