She-Hulk: Reakce na první epizodu

She-Hulk: Reakce na první epizodu

Seriály
She-Hulk: Reakce na první epizodu

She-Hulk odstartovala s dávkou humoru a gama radiace v krvi.

574 0
21. srpen 2022, napsal Excelsior

První epizoda je v podstatě jeden velký flashback, krásně vysvětlující okolnosti. Samozřejmě nám zůstala řada nezodpovězených otázek. Jako například: ,,Co konkrétně tam dělala ta vesmírná loď?” nebo ,,Kdo to byl na konci epizody?

Ale nebudeme zabíhat do méně či více spoilerových detailů. Onoho slibovaného boření čtvrté stěny jsme se dočkali, řekl bych, v menší míře, než jsem sám předpokládal. Ale máme před sebou ještě 8 dílů, takže toho nakonec jistě bude dostatek.

Tatiana Maslany v hlavní roli právničky Jennifer Walters je skvělá. To, že právě ona promlouvá přímo k divákům, je po vzoru Deadpoola tou vtipnou stránkou. Není však tak hubatá jako žoldák s rakovinou. Mark Ruffalo jako Bruce Banner nezůstává pozadu, ale oba dokáží předat i emoce vážnějšího typu. Jelikož více postav se v epizodě moc neobjevuje, stojí a padá všechno pouze na této nazelenalé dvojici.

Co potěší každého věrného fanouška, jsou samozřejmě odkazy na předchozí filmy. Zde mají tyto reference i zajímavý přesah, respektive dovysvětlují některé věci. Zmiňme třeba Hulkovu poznámku o Tonym Starkovi, který si věčně stěžoval na Steva Rogerse, což zpětně rozvíjí jejich vztah. A když už jsme u Kapitána Ameriky, tak byla konečně vyvrácena fanouskovská domněnka, že si tento skautík se štítem nikdy neužil se ženou. Více se dozvíte v potitulkové scéně, kterou bude mít každá epizoda. alt K vizuálním efektům nemám větších výtek. Snad jen do očí bijící záležitost s proměnou účesu She-Hulk. V lidské formě má vlasy kudrnaté, zatímco v ,,gamma formě" jsou podstatně delší a rovnější. Nicméně to, že Blonski po proměně kompletně přijde o vlasy, taky vlastně nikdy nikomu nevadilo. Tak o co jde, že…

Jedná se o lepší průměr pilotního dílu, kdy máme hned z krku představení hlavní postavy a její origin/původ.

(Zdroje obrázků: thedirect.com, gamesradar.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama