Shang-Chi a herní budoucnost

Shang-Chi a herní budoucnost

Hry
Shang-Chi a herní budoucnost

Simu Liu je nejen velký sympaťák, ale taktéž plánovaná hvězda dalších fází MCU. A nejen to. Součástí marvelácké komunity je samozřejmě i herní svět, ve kterém se s tímto asijským hrdinou nevyhnutelně setkáme v nové úpravě.

4 / 5 381 0
29. listopad 2020, napsal Michal Černý

Od té chvíle, kdy se Simu přidal k oficiálnímu castu MCU, je vcelku aktivní na sociálních sítích, kde nás občas zásobuje informacemi ze zákulisí, dělá si legraci z kolegů, či přímo sám ze sebe. Jeho styl humoru nám obecně sedí a vůbec, projev má zatím takový, že jsme na jeho ztvárnění ,,nového" asijského superhrdiny velmi zvědavi.

Nyní se od něj, díky Twitteru, dozvídáme o dalším rozšíření Shanga v Marvel Universu, tentokráte v herní podobě.

Na svém účtu totiž zveřejnil viceprezident Marvel Games Bill Rosemann následující:

,,Jsem vděčný za to, že tolik úžasných lidí chce vytvářet a hrát Marvel hry. Od nás všech z rodiny Marvel Games chci poslat vám a vašim rodinám poděkování za sdílení pozitivity a síly během roku 2020…"

Reakce od našeho nového hrdiny přišla vzápětí:

,,Těším se na ztvárnění svého charakteru, Bille."

Aniž bychom tedy kdykoliv předtím slyšeli o tom, že Simu Liu skočí se svým hlasem do herního světa, stačí jedna odpověď na sociální síti a informace je venku. Jak jednoduché. Že by si osvojil bývalé praktiky Toma Hollanda?

Pokud se ptáte, kde by se mohl Shang, potažmo Simu, objevit, pak se aktuálně nabízí hra Marvel's Aven­gers, která se i přes svůj (ne)uvěřitelný propad u hráčské komunity jistě bude snažit všemožně zabránit postupnému umírání, a to skrze přidání nových postav. Což nebude vůbec nic jednoduchého. Dále tu máme blížící se první mobilní open world RPG Marvel Future Revolution, které má celkem slušný potenciál a Simu jako jeden z hlasů by mohl být malým lákadlem.

Ať už se ale objeví v jakémkoliv herním projektu, je zcela evidentní, že se v jeho případě jedná o lehký boost Shang-Chiho popularity, jehož cíl je nám co nejvíce ,,narvat" do hlavy jeho existenci a důležitost, jakožto marveláckého Bruce Lee. Otázkou je, zda to není už příliš, neboť který ze současných herců MCU propůjčil hlas svým herním alter-egům? Bude mít pouze on toto privilegium, či je prvním z řady? Co nám ještě Kevin Feige neřekl? 

(Zdroje obrázků – thedirect.com, ign.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama