Série What If...? dostane druhou sezónu

Série What If...? dostane druhou sezónu

Seriály
247 0
22. prosinec 2019, napsal Michal Černý

Tento kreslený počin netřeba nijak hlouběji představovat, jelikož základní premisa je jednoduchá a kopíruje svoji komiksovou předlohu. Co kdyby se jednotlivé události Marvel Universa vyvinuly zcela jinak, než jsme zažili?

Série What If...? dostane druhou sezónu

V případě MCU si tvůrci animované série vezmou na paškál všech 23 filmů prvních třech fází. Kdekdo by si tak mohl myslet, že co jeden díl, to jeden film. To je však mýlka a víc nám k tomu řekla již dříve showrunnerka celé série, Ashley Bradley.

„Kevin (Feige) oznámil, že budeme znovu objevovat každý film z jiné perspektivy, ale ne každá epizoda se točí okolo jednoho filmu, jestli to dává smysl. Je to vidět na příkladu Star-Lorda T’Chally, kdy jsme chtěli vidět, jak budou na sebe vzvájemně působit světy Black Panthera a Strážců Galaxie, to znamená vzít dva až tři filmy, dva odlišné vesmíry a přetočit je do nových možností. Představit novou podobu filmu v jedné epizodě zkrátka není cíl. Tím je do téhle série dostat většinu hlavních postav ze všech filmů a v každé epizodě jich uvidíte hned několik.“

Sám Feige nedávno pro BuzzFeed Brazil dodal:

„Jsem šťastný, že tuhle sérii teď pro D+ vytváříme a už jsem viděl většinu vytvořeného materiálu. Momentálně máme 10 epizod pro první sezónu, dalších deset připravujeme pro sezónu číslo 2.“

Zdá se tedy, že si v Disney s případným neúspěchem nelámou hlavu a pokračují v současném trendu oznamovat další pokračování projektu ještě před tím, než byl vůbec vypuštěn úvod. Nicméně v tomhle případě se dá nad podobnými akcemi přimhouřit oko, neboť fanoušci jsou ohledně MCU velmi aktivní a zajímá je každý projekt, který jde mimo tradiční rodinné schéma.

Mimo jiné známe už tři základní příběhy pro první sezónu a kromě Black Panthera ve vesmíru se dočkáme Capa jako zombie protivníka pro Winter Soldiera a situace, kdy namísto Steva Rogerse dostane sérum Peggy Carter. A právě tahle možnost otevře celou sérii.

What If…? se objeví na Disney+ v polovině roku 2021 a podle těchto nových informací se můžeme těšit na další díly minimálně i v r. 2022.

(Zdroje obrázků – filmozrouti.cz, comicbook.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO