Seriálová Ms. Marvel se představuje na prvních fotkách

Seriálová Ms. Marvel se představuje na prvních fotkách

Seriály
175 0
21. listopad 2020, napsal Berry

Natáčení seriálu Ms. Marvel pro Disney+ je v plném proudu, čili podobné materiály byly jen otázkou času.

Seriálová Ms. Marvel se představuje na prvních fotkách

Kamala Khan AKA Ms. Marvel, tak tuhle komiksovou postavu v našich luzích a hájích na počátku roku skoro nikdo neznal. Po vydání hry Marvel’s Aven­gers, kde je to jedna z hratelných postav, se dostala do širšího podvědomí. Mezitím se chystalo její zapojení do MCU v rámci vlastního seriálu, který by měl být úzce spjat s připravovaným filmem Captain Marvel 2.

Seriál by měl sledovat zřejmě origin pákistáncko-americké dívky Kamaly Khan, která vidí svůj vzor v superhrdince Captain Marvel. Kamala podle komiksů získá své schopnosti pomocí teregineze jako Inhuman. Tím získá schopnost měnit tvar svého těla, například v obří pěst. Nebo se dokáže natahovat jako Mister Fantastic z F4. Vzpomeňme na Daisy Johnson, která se pomocí teregineze změnila v Quake v Agents of S.H.I.E.L.D. Příběh by měl současně poskytnou pohled na muslimskou komunitu a její začlenění do širšího světa. To mimo jiné je velmi aktuální téma pro dnešní dobu. 

V budoucnu by Ms. Marvel měla být důležitou postavou v rámci MCU. Není se čemu divit, že jí představí neznámá mladá herečka Iman Vellani, pro kterou je to první příležitost ve světě filmu a může se zapojit i do dalších projektů Marvelu. Iman Vellani by se měla objevit i ve výše zmíněném snímku Captain Marvel 2, kde nám údajně bude představena nová hrozba, která opět spojí všechny budoucí filmy, stejně jako to do minulého roku měl na svědomí šílený titán Thanos.

K natáčení se přidal i herec Matt Lintz, který hrál například v deváté řadě The Walking Dead. Ten by si měl zahrát Bruna, jejího nejlepšího přítele z dětství. Bruno podle komiksu je zaměstnancem samoobsluhy Circle Q, má IQ 170, dokonce se dostane na wakandskou technickou školu a je jeden z prvních kdo se dozvěděl, že Kamala disponuje superschopnostmi. Jaký bude jeho příběh v seriálu je ve hvězdách. Samotná samoobsluha Circle Q je dobrým krokem kupředu, protože zde je podle komiksů „hlavní sídlo“ Ms. Marvel.

Vellani a Lintz byli spolu spatřeni na place, kde je představitelka Ms. Marvel převlečená jako Captain Marvel. Na dalších fotkách byla Iman spatřena na kole s helmou ve stylu Captain Marvel s iniciály KK a vojenskou leteckou bundou jako odkaz na příběh Carol Danvers.

Seriál by se měl být vypuštěn někdy v roce 2021.

Jste spokojeni s výběrem postav, kterým studio Marvel dává prostor v MCU? Hodí se podle vás Iman Vellani na Kamalu Khan? Nebo by jste byli radši, kdyby jí hrála nějaká známější tvář?

(Zdroje obrázků – Twitter/ Marvel News)

Autor článku – Michal Beránek


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


PILSCO