Secret Invasion je v dobrých rukách

Secret Invasion je v dobrých rukách

Filmy
264 0
26. květen 2021, napsal David Schmirler

Není žádným tajemstvím, že Marvel Studios zvládá herecká obsazení na výbornou, ale většinou mají i dobrou ruku, co se týče režisérů a celého štábu.

Secret Invasion je v dobrých rukách

Jak je uvedeno v nadpisu, věříme, že nová Marvelácká série Secret Invasion je v dobrých rukách. Ta nám nabídne šest epizod a dočkáme se jí, nečekaně, na Disney+. Vedení Marvel Studia našlo pro své nové špionážní drama se Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli dva velmi schopné tvůrce v podobě Thomase Bezuchy a Aliho Selima. Bezucha je spisovatel/režisér, jehož nejnovější westernový film Let Him Go (Nechte ho jít) sbíral hvězdné recenze, a Salim je teď velmi chválený za své drama The Looming Tower na stanici Hulu. Tito dva talentovaní režiséři doplnili scénáristu a producenta Kylea Bradstreeta.

Přípravy seriálu jsou v plném proudu a tak není divu, že seriál nabírá na obsazení. Před nedávnem server Deadline přinesl zprávu, že do role hlavního záporáka byl obsazen Kingsley Ben-Adir. Ten je aktuálně k vidění v cenami ověnčeném snímku One Night in Miami. Zatím přesně nevíme, jakou postavu by měl Ben-Adir hrát, ale v minulosti se mezi fanoušky spekulovalo o tom, že záporákem by mohl být císař skrullského impéria Dorek VII.

Momentálně se studiem jedná Oscarová herečka Olivia Colman a v současnou chvíli se už čeká na finální podpis. Britská herečka si tak odbude u Marvelu premiéru v chystaném paranoidním thrilleru v blíže nespecifikované roli. K obsazení se také přidal nově i irský herec Killian Scott a stejně jako u Olivie ani zde nemáme tušení, do jaké role.

Uvidíme je tak po boku Jacksona a Sama Mendelsohna, jenž se vrací jako mimozemský Talos. Emilia Clarke ze Hry o trůny by podle spekulací mohla hrát agentku Abigail Brand.

Já osobně musím říct, že se na tento seriál velmi těším nejen kvůli hereckému obsazení, ale také proto, že bychom měli dostat drobet něco jiného, než jsme od Marvelu zvyklí, a tím je špionážní drama.

Tak co těšíte se?

(Zdroje obrázků: Slashfilm, Edna)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO