Scénaristi od Deadpoola by rádi použili postavy z MCU

Scénaristi od Deadpoola by rádi použili postavy z MCU

Scénaristi od Deadpoola by rádi použili postavy z MCU

16. květen 2018 Zechy Filmy 0 2493

Nejsou to jen lidi od Marvel Studios či samotní fanoušci, kteří sní o různých crossoverech postav z ostatních studií, kde sídlí marvelovská práva. Taková přání totiž přichází i z druhé strany. S kým by rádi scénaristi spojili držkatého žoldáka?

Nejsou to jen lidi od Marvel Studios či samotní fanoušci, kteří snějí o různých crossoverech postav z ostatních studií, kde sídlí marvelovská práva. Taková přání totiž přichází i z druhé strany. S kým by rádi scénaristi spojili držkatého žoldáka?

Recenze #1: Deadpool 2 naplňuje své ambice a vyvrací pochybnosti

Od včerejších předpremiér válcuje Deadpool kina s velice pozitivními ohlasy. A kromě očekávaného uvedení Cablea, s kterým Deadpool hodně táhne v komiksech, mají scénaristi představy i nad jinými team-upy s touto hubatou postavou.

A nemusí být ani řeč o Reynoldsově přání mít film s Wolverinem, Hugh Jackmanem (údajně zde existuje šance!), scénaristi by totiž rádi zabrousili do vod Disney.

“Určitě bych si přál, aby Chris Evans setrval v roli o něco dýl, protože rád bych viděl Deadpoola s Kapitánem Amerikou. Kapitán je čestný a velice seriozní, zatím co Pool je pravý opak. Toto spojení by určitě byla ohromná sranda.”

A stejně jako se nakonec postavili proti sobě Kapitán s Iron Manem, postavili by se proti sobě i v otázce lásky Deadpoola:

“Určitě také Iron Mana. Představte si Tony Starka a Wada Wilsona, můj bože… Nebyl by téměř prostor pro nic jiného než brebentění, až by to bylo únavné.”

Recenze #2: Deadpool 2 překonává očekávání

Obecně to zjevně nebude vůbec jen samotný Marvel Studios a fanoušci, kdo se těší na zdárné dokončení obchodu Disney-Fox, kdy by se domů vrátilo ohromné množství postav. Stejně tak se třeba těší i zmínění scénaristi.

“Dobrá věc na obchodu Disney-Fox je, že dostaneme přístup k novému množství postav. A to nám určitě vykouzlí úsměv na tváři, protože to otevře nové možnosti kudy se budeme moci vydat.”

Pokud ještě nevíte kdy a kam na Deadpoola, který aktuálně u nás běží v kinech, můžete se přidat po bok redakce Světa Marvel ve čtvrtek 17.5. v Pražské Hostivaři!

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.