Samuel L. Jackson v čele nového traileru pro Secret Invasion

Samuel L. Jackson v čele nového traileru pro Secret Invasion

Seriály
Samuel L. Jackson v čele nového traileru pro Secret Invasion

Víkendové D23 Expo nabídlo spoustu novinek a překvapení ze světa Marvelu. Jedno z největších je však pravděpodobně trailer na šestidílný seriál Secret Invasion (Tajná invaze) se Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli Nicka Furyho.

186 0
16. září 2022, napsal ajushh

Dějová linka Secret Invasion je inspirovaná komiksovým příběhem z roku 2008. Jedná se o projekt zasazený do 5. fáze MCU a Kevin Feige prohlásil, že se tato dějová linie silně promítne do budoucnosti marvelovského vesmíru. Seriál možná nebude bohatý na počet postav, jelikož se zaměří zejména na Nicka Furyho, ale zdůrazní politické intriky a mezigalaktickou špionáž, podobně jako je tomu v komiksech. Také se zde mají objasnit události, jež se odehrály po Thanosově lusknutí.

V seriálu se objeví i známí James „Rhodey“ Rhodes/War Machine (Don Cheadle), agentka Maria Hill (Cobie Smulders), agent Everett K. Ross (Martin Freeman) a mimozemšťan z rasy skrullů Talos (Ben Mendelsohn). Nově byli obsazeni Dermot Mulroney jako americký prezident Ritson nebo Emilia Clarke, kterou známe zejména jako Daenerys ze seriálu Hra o trůny. Její role v seriálu však zůstává záhadou (na internetu se ale šíří fámy, že má ztvárnit Skrullku G'iah).

Obecná premisa vypráví o rebelující frakci Skrullů, jež infiltrovala Zemi. Fury sloučí své síly s bývalým spojencem Talosem, aby zmařili skrullskou invazi. Trailer ukazuje vousatého, ztrhaně vyhlížejícího Furyho, jak se vrací na Zemi po dlouhé nepřítomnosti. To vše ke kompletnímu údivu agentky Hill, která se ho roky marně pokoušela zkontaktovat. Je zřejmé, že se vrací kvůli vážné hrozbě.

Také vidíme Furyho setkání s Jamesem Rhodesem, když se ptá, jak dobře zná svou ochranku. Jelikož se mohou Skrullové převtělit do jakékoli podoby, nemůžeme s jistotou vědět, kdo je a není infiltrátor. „Jsem poslední člověk, který stojí mezi nimi a tím, co chtějí,“ říká Fury, přičemž my netušíme, o co konkrétně jde.

Secret Invasion má dorazit na platformu Disney+ na jaře 2023.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama