Rekordní předpověď pro Endgame

Rekordní předpověď pro Endgame

Rekordní předpověď pro Endgame

2. březen 2019 Zechy Filmy 0 643

Necelé dva měsíce nás dělí od dost pravděpodobně infarktové situace. Tedy premiéry čtvrtého dílu Avengers. Pro některé už je proto na čase zamyslet se nad tím, jaké jsou reálné vyhlídky pro tržby tohoto snímku.

Rekordní předpověď pro Endgame

První předpovědi nám tento týden přinesl Bloomberg, který poskytnul report od Researcher Exhibitor Relations, kteří očekávají, že při svém opening weekendu by snímek mohl v amerických končinách zaútočit až na rekordních 282 milionů dolarů.

Odhadovaná částka se dostává o celkem slušných pár desítek milionů před rekord, jenž po sobě zanechal v loni v kinech Infinity War, který to dotáhl na 258 milionů dolarů, čímž posunul americkou laťku pro zahajovací víkendy. V rámci celosvětových výdělků se pak snímek vyšplhal na úctyhodných 640 milionů. Bezpochyby by tak předpovědi pro celosvětový výdělek mohly atakovat až hranici 700 milionů.

Dle Jeffa Bocka, který analýzu zpracovával, je důvodem pro tak vysoký předpoklad fakt, že ”Infinity War zanechala diváky napjaté svým velmi dramatickým koncem”. Jako jediný problém, který by s předpokladem mohl zamávat vidí pak fakt, že film je zatím očekáván v délce tří hodin, což by mohlo znamenat méně projekcí.

Než se ale půjdeme podívat to, jak se naší oblíbení hrdinové vypořádají s Thanosem a jeho decimací, čeká nás příští týden Captain Marvel. Pro tu jsou aktuálně předpovědi logicky mnohem střízlivější. Na americké půdě se očekává okolo 118 až 160 miliony dolarů.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.