Řekni, kde ty postavy jsou… - Hawkeye (Clinton Barton)

Řekni, kde ty postavy jsou… - Hawkeye (Clinton Barton)

Filmy
2849 0
13. březen 2018, napsal Nevka

Potenciální SPOILER ALERT!!!

Jak už si mnoho z fanoušků stačilo všimnout, v trailerech a propagačních materiálech k Infinity War chybí některé ikonické postavy. Takže… Kde vlastně jsou?

Řekni, kde ty postavy jsou… - Hawkeye (Clinton Barton)

Jak už si mnoho z fanoušků stačilo všimnout, v trailerech a propagačních materiálech k Infinity War chybí některé ikonické postavy. Proto také vzniká tato krátká série, kde budeme spekulovat, jak je možné, že v tak obrovském filmu někteří staří známí zatím chybí.

Jako první dostane svůj prostor Clinton Barton alias Hawkeye. Tuto postavu známe už od prvního Thora, kde si fanoušci mohli poprvé vychutnat také Jeremyho Rennera, který si roli „střihnul“.

Poté, co se Hawkeye objevil také v obou dílech Avengers a v Civil War, prakticky nikdo nepochyboval, že jej uvidíme i v Infinity War. Marvel však všechny vyloženě překvapil. Po lučištníkovi totiž zatím není ani vidu, ani slechu.

Ano, můžeme si říkat, že Clint nepatří zrovna mezi nejvytíženější hrdiny, ale vzhledem k tomu, že plakáty (potažmo artworky) obsahují ještě méně tradiční postavy, jako je třeba Mantis nebo Nebula, něco je zřejmě špatně. Leccos však napovídají fotky, které unikly z natáčení.

Jak jsme již dříve avizovali, Hawkeye zřejmě přijme identitu mnohem divočejšího Ronina a stáhne se do ústraní. V době, kdy se Infinity War odehrává, tak může být někde v Japonsku, kde podstupuje sofistikovanější výcvik a snaží se skrýt před vládou, která po něm od Civil War „pase“. Tady by se taktéž mohl setkat s postavou, kterou zřejmě hraje Hirojuki Sanada. O jeho postavě sice nejsou téměř žádné informace, ale teorie (pokud pomineme, že ho někteří vidí v roli mořského Namora) nejčastěji naznačují, že bude mít co dočinění právě s Roninem.

To by mnohé vysvětlovalo. Japonsko (a ostatně i zbytek východu) se v traileru a na propagačních materiálech totiž vůbec nevyskytuje. Na druhou stranu se v Japonsku točí velká část Avengers 4. Je proto možné, že Hawkeye/Ronin dostane mnohem větší prostor právě tam – filmy se točily zároveň, i když mají separátní děj. Nicméně můžeme očekávat přítomnost tohoto hrdiny i v Infinity War. Zřejmě však dostane mnohem méně prostoru, než by si někteří přáli.

Pro smutné fanoušky však máme jednu konspirační teorii, která by jim mohla takzvaně „vlít“ krev do žil. V době, kdy se v Japonsku Avengers točili, byli ve stejné zemi na propagaci seriálu Defenders také Charlie Cox a Finn Jones (Daredevil a Iron Fist). Nabízí se tedy možnost, že při své cestě stihli natočit i malé a hodně utajené cameo, které by svým stylem sedělo právě k Roninovi, kterému by mohli v rámci svých seriálových příběhů jen tak letmo zkřížit cestu.

Příště si vezmeme na paškál Ant Mana, o kterém je známo ještě méně informací, než o dnešním Hawkeyeovi.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!