Quantum Realm

Quantum Realm

Quantum Realm

29. listopad 2018 Just Er Filmy 0 1839

Quantum Realm, co to vlastně je? Kdo ho vymyslel a jakou roli bude mít v Avengers 4? To vše a množná ještě více se můžete dočíst v tomto článku.

Quantum Realm

Co, jak a proč

Quantum Realm je alternativní dimenze, která je přístupná pouze dvěma způsoby. Jeden jsme mohli vidět ve filmu Ant-Man and the Wasp, bylo to konkrétně extrémní subatomické zmenšování, díky kterému se Scott dostal do onoho kvantového světa a bohužel tam uvízl. No bohužel, možná to v dalším díle Avengers ještě uvítáme, ale k tomu se dostaneme za chvilku. Abychom si vše hezky ujasnili, Quantum Realm objevil muž, jménem Hank Pym. Tento muž také vynalezl částečky jménem Pym Particles, což jsou částečky extra-dimenzionální povahy, které zvládnou dané objekty extrémně zvětšit a také zmenšit. Jeho žena, Janet poprvé oblékla oblek Wasp a v Quantum Realm se ztratila, když obětovala svůj život, aby zastavila sovětskou nukleární raketu.

Alternativní teorie aneb bude mít Quantum Realm vliv na další díl Avengers?

Fotky z natáčení vždy unikaly a vždy také unikat budou. Pro nás, fanoušky je to žhavý materiál a určití fanatici z těchto fotek dokáží vyplodit všemožné až nemožné teorie. Jedna z nejpopulárnějších teorií se týká toho, že na světlo světa unikly fotky, kde máme naše hrdiny v New Yorku, ve starých oblecích a se zvláštním zařízením na ruce.  Právě díky tomuto zařízení by mělo být umožněno cestování časem, aby se určitě situace zvrátily a věci se vyvinuly pozitivněji. Například Tonyho Starka můžeme na fotkách vidět v uniformě S.H.I.E.L.D.u, jak jde mezi ostatními agenty. Tato scéna může být záchranná akce Lokiho, ale nemusí tomu tak být. Tohle je však jen jedna z mnoha teorií, zatím nic nevíme, protože nám Marvel stále statečně odmítá vydat jen malý teaser. Jedno je však ale jasné, Quantum Realm bude hrát ve filmu velice důležitou roli a nám nezbývá nic víc, než jen polemizovat nad alternativní teorií.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.