Quantum Realm

Quantum Realm

Filmy
2083 0
29. listopad 2018, napsal Just Er

Quantum Realm, co to vlastně je? Kdo ho vymyslel a jakou roli bude mít v Avengers 4? To vše a množná ještě více se můžete dočíst v tomto článku.

Quantum Realm

Co, jak a proč

Quantum Realm je alternativní dimenze, která je přístupná pouze dvěma způsoby. Jeden jsme mohli vidět ve filmu Ant-Man and the Wasp, bylo to konkrétně extrémní subatomické zmenšování, díky kterému se Scott dostal do onoho kvantového světa a bohužel tam uvízl. No bohužel, možná to v dalším díle Avengers ještě uvítáme, ale k tomu se dostaneme za chvilku. Abychom si vše hezky ujasnili, Quantum Realm objevil muž, jménem Hank Pym. Tento muž také vynalezl částečky jménem Pym Particles, což jsou částečky extra-dimenzionální povahy, které zvládnou dané objekty extrémně zvětšit a také zmenšit. Jeho žena, Janet poprvé oblékla oblek Wasp a v Quantum Realm se ztratila, když obětovala svůj život, aby zastavila sovětskou nukleární raketu.

Alternativní teorie aneb bude mít Quantum Realm vliv na další díl Avengers?

Fotky z natáčení vždy unikaly a vždy také unikat budou. Pro nás, fanoušky je to žhavý materiál a určití fanatici z těchto fotek dokáží vyplodit všemožné až nemožné teorie. Jedna z nejpopulárnějších teorií se týká toho, že na světlo světa unikly fotky, kde máme naše hrdiny v New Yorku, ve starých oblecích a se zvláštním zařízením na ruce.  Právě díky tomuto zařízení by mělo být umožněno cestování časem, aby se určitě situace zvrátily a věci se vyvinuly pozitivněji. Například Tonyho Starka můžeme na fotkách vidět v uniformě S.H.I.E.L.D.u, jak jde mezi ostatními agenty. Tato scéna může být záchranná akce Lokiho, ale nemusí tomu tak být. Tohle je však jen jedna z mnoha teorií, zatím nic nevíme, protože nám Marvel stále statečně odmítá vydat jen malý teaser. Jedno je však ale jasné, Quantum Realm bude hrát ve filmu velice důležitou roli a nám nezbývá nic víc, než jen polemizovat nad alternativní teorií.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Just Er
Uživatel

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!