Q&A s Russo Brothers

Q&A s Russo Brothers

Q&A s Russo Brothers

29. listopad 2018 Zechy Filmy 0 1033

Kolem naší třetí hodiny ranní odstartovala speciální projekce Infinity War v režii Collideru a Russo Brothers, kteří zde měli po skončení diskuzi s fanoušky, takzvané QaA (otázky a odpovědi). Co vše nám tedy režiséři prozradili?

Q&A s Russo Brothers

O Avengers 4 ani slovo

A to doslova. Bratři si na projekci (nebo přesněji na následné dotazy) vzali svou speciální houkačku, s níž narušovali vše, co vedlo k otázkám na čtvrté pokračování Avengers. Diskusi tak udržovali pouze v rámci Infinity War.

Pokud tedy někdo doufal v trailer, představení se nekonalo. Fámy během středečního večera vyvracel už Anthony Breznican, redaktor Entertainment Weekly, který má Marvel na starosti. Ten „postnul“ video s jasným a rázným ”No!”.

Střízlivé odhady od TrailerTrack naopak usuzovali, že Russo Brothers se budou konečně obšírněji věnovat Avengers 4, možná uvedou alespoň název… Ale jak vidno, na ten si musíme počkat stejně, jako na trailer.

Aktuální odhady posouvají vydání traileru na 5. prosinec, kdy Marvel začne vydávat oficiálním prelude komiks k filmu. Nutno ovšem podotknout, že se pouze jedná o ničím nepodložené odhady.

Po internetu se nicméně objevují fámy, že trailer už by měl být nějaký čas připraven i s tím, že byl odeslán do různých zemí na vytvoření dabingu (totožná informace zaznívá i z českých zdrojů).

Problémy s Guardians of Galaxy Avengers 4 neovlivnily

Jedním z nejvíce probíraných témat byli za poslední půl rok bezpochyby Strážci Galaxie, kterým Disney bez jakéhokoli zaváhání vyhodilo režiséra Jamese Gunna. Proti tomuto kroku se s ostrou rétorikou stavěl představitel Draxe, Dave Bautista. Ten dokonce vyjadřoval nejistotu nad tím, zda jeho scény v Avengers 4 nebudou jakkoli nahrazeny.

Russo Brothers ovšem během otázek vyvrátili, že by tato situace snímek nějak ovlivnila.

Třetí štace Strážců, která byla původně plánovaná pro rok 2020, měla své natáčení zahájit začátkem příštího roku. Díky aféře, která se kolem režisérského postu rozhořela, byl snímek přesunut na rok 2021, a jeho natáčecí prostor přebralo pokračování Dr. Strange. Disney navíc do dnešního dne ještě nenašlo adekvátní náhradu.

Russo Brothers se k superhrdinským snímkům vrátí až se Secret Wars

Záliba bratrů režisérů v komiksové události známé jako Secret Wars je už dlouhodobě veřejná. Joe a Anthony Russo se aktuálně drží v Marvelu od jejich prvního snímku The Winter Soldier. Je tedy logické, že v tomto případě si od superhrdinských filmů chtějí dát na čas pauzu.

Až ovšem dozraje čas a Disney se rozhodne, že natočí filmovou adaptaci této události, oba se prý vrátí do režisérského křesla s obrovskou radostí.

“Byl to pro mě úžasný komiks. Tenkrát, když jsem byl ještě dítě… Měl jsem je všechny. Myslím, že důležitější kniha, která by mě ovlivnila nejspíše neexistuje.” -Joe Russo o Secret Wars

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.