Punisher se vrátí v Daredevilovi: Born Again

Punisher se vrátí v Daredevilovi: Born Again

Postava
Punisher se vrátí v Daredevilovi: Born Again

Bohužel návrat oblíbených postav neplatí pro všechny případy…

297 0
9. březen 2023, napsal filmfanouch

Se začátkem produkce seriálu Daredevil: Born Again pro Disney+ se objevují i zajímavé zprávy o obsazení. Seriál bude mít celkem 18 epizod. V současnosti probíhá natáčení a počítá se s tím, že na Disney+ dorazí na jaře 2024. Již delší dobu je také známo, že se kromě Charlieho Coxe v roli Matta Murdocka/Dare­devila vrátí i Vincent D´Onofrio jako Wilson Fisk/Kingpin.

Prozatím jsme však nevěděli, které další známé postavy se v rámci seriálu vrátí. Nyní máme nové informace. Jedna z nich fanoušky původního seriálu od Netflixu jistě potěší, ta druhá zase tolik ne.

Punisher je zpět

Zaprvé se totiž potvrdilo, že se v seriálu objeví i Jon Bernthal, který si zopakuje roli Franka Castlea/Punishera z původního seriálového Daredevila i seriálu Punisher. Zprávu již stihl potvrdit i samotný Bernthal. Dojde tak k dalšímu setkání ďábla z Hell‘s Kitchen i samozvaného kata mafiánů. Prozatím není známo, jak velkou roli Punisher v seriálu sehraje, fanoušci se již ale mohou začít těšit.

Karen a Foggy se nevrátí

Druhá informace už tolik diváků nejspíš nepotěší. Již delší dobu bylo záhadou, zda se v seriálu objeví i Elden Henson jako Foggy Nelson a Deborah Ann Woll jako Karen Page. Nyní tomu ovšem nic nenapovídá. Ani Henson a ani Woll totiž nejsou součástí oficiálního obsazení seriálu. Co to znamená? Jsou postavy přeobsazené anebo se jednoduše v seriálu neobjeví ani ve formě nových tváří? Jde o záhadu, která nebude ještě delší dobu zodpovězena. Vyloučené není ani to, že ve finále dojde na nějaké překvapení a Henson i Woll se v seriálu nakonec objeví. Samotní herci se ale dušují, že se jim nikdo z Disney neozval, avšak podobně se vyjadřoval i Andrew Garfield před třetím dílem MCU Spider-Mana a všichni víme, jak to nakonec dopadlo. 


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz