První reakce na seriál WandaVision jsou tu

První reakce na seriál WandaVision jsou tu

Seriály
5 / 5 346 0
11. leden 2021, napsal slayer

Již v pátek 15. ledna dorazí na streamovací službu Disney+ první dvě epizody nového marvelovského seriálu s názvem WandaVision.

První reakce na seriál WandaVision jsou tu

Jak vyplývá z názvu, setkáme se zde se Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Visionem (Paul Bettany), děj seriálu se odehrává v alternativní realitě, kde se spolu proplétají různé dekády a americké sitcomy.

Původně jsme se měli nejprve dočkat seriálu The Falcon and the Winter Soldier, který měl startovat v srpnu loňského roku, ale kvůli odkládanému natáčení bylo nakonec rozhodnuto, že bude nejdříve vypuštěn netradiční WandaVision. Šéf Marvelu znovu fanoušky ubezpečil, že se nemusí obávat toho, že by změna pořadí uveřejnění těchto seriálů jakýmkoliv způsobem narušila kontinuitu jejich superhrdinského provázaného vesmíru. Pro studio byl sice velký risk natočit takto netradiční marvelovský seriál, ale vypadá to, že výsledek stojí za to. 

Minulý týden měli američtí kritici možnost vidět tři z devíti epizod a ohlasy jsou vynikající. Chválí se především herecké výkony obou představitelů hlavních rolí, kteří mezi sebou mají úžasnou chemii, dále také kreativita a zajímavý retro styl. Ten ovšem nemusí sednout každému, zvláště pak lidem, kteří nejsou fanoušky amerických sitcomů, nebo kteří jsou vyloženě jejich odpůrci.

Po třech epizodách je prý však seriál pořád zahalen závějem tajemství a na povrch vyplouvají stále nové otázky a náznaky toho, že něco není tak úplně v pořádku. Herec Paul Bettany se nechal slyšet, že jak se budeme blížit ke konci, vzroste i samotné měřítko akce.

Zdroj: Cinemablend


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO