První reakce k seriálu Moon Knight jsou tu

První reakce k seriálu Moon Knight jsou tu

Komiksy
První reakce k seriálu Moon Knight jsou tu

Vypadá to, že se máme na co těšit.

3147 0
28. březen 2022, napsal slayer

Již ve středu 30. března dorazí na streamovací službu Disney+, jež se v ČR představí letos v létě, seriál Moon Knight s Oscarem Isaacem v hlavní roli. Bude se tak jednat o první marvelovskou minisérii tohoto roku.

Marvel tento týden sice zveřejní pouze jednu epizodu ze šesti, avšak američtí kritici dostali přístup rovnou k prvním čtyřem epizodám. Většina se shoduje na tom, že se jedná o zatím nejlepší marvelovský seriál, který je správně divoký a zároveň zvláštní, přičemž s přibývajícími epizodami je stále zvláštnější. Nemáme čekat běžný origin.

Velkou chválu sklízí také samotný Oscar Isaac, jenž se prý pro roli narodil. Našla se ovšem i menšina, které seriál příliš nesedl, neboť na ně působil až moc zvláštně. Avšak i tato část je otevřena sledování posledních dvou dílů.

V těchto dnech jede marketingové kolečko na plné obrátky a režiséři Justin Benson a Aaron Moorhead se během rozhovorů s novináři nechali slyšet, že konkrétně v epizodě číslo čtyři dojde k něčemu, co bude mít „rozsáhlé následky“. Ostatně u marvelovských seriálů je běžné, že právě ve čtvrté epizodě dojde k zásadnímu a vzrušujícímu průlomu v ději, jelikož se blížíme ke konci. Moon Knight tedy nebude výjimkou. alt Seriál sleduje plachého pracovníka v obchodu se suvenýry, Stevena, jenž trpí výpadky paměti a vzpomínkami z minulého života. Steven zjistí, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo se žoldákem Marcem Spectorem. S přibývajícími nepřáteli se oba musí naučit orientovat ve své komplexní identitě, zatímco jsou vrženi do smrtelné záhady mocných egyptských bohů.

Zdroj: Twitter


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama