První reakce k seriálu Hawkeye jsou tu!

První reakce k seriálu Hawkeye jsou tu!

Filmy
První reakce k seriálu Hawkeye jsou tu!

Filmoví kritici měli možnost vidět první dvě epizody nového seriálového Hawkeye.

367 0
19. listopad 2021, napsal slayer

Po nabídkově slabém loňském roce jsme se letos dosud dočkali hned tří marvelovských filmů – Black Widow, Shang-Chi a legenda o deseti prstenech a Eternals – a na streamovací službu Disney+ dorazily čtyři seriály – WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier, Loki a What If…? – přičemž již příští středu se můžeme těšit na Hawkeye.

A nově se na internet dostaly první reakce filmových kritiků, kteří viděli první dvě epizody tohoto zbrusu nového seriálu. Celkově kritici nešetří chválou a shodnou se na tom, že castingové oddělení nemohlo vybrat lepší představitelku Kate Bishop než Hailee Steinfeld. Ta má s Jeremy Rennerem skvělou chemii a fanoušci si ji prý okamžitě zamilují.

Dále se vyzdvihuje úvodní sekvence a vyvážená akce společně s humorem a dramatickou stránkou. Studio podle mnohých znovu dokázalo v seriálovém rybníku své tvorby vytvořit něco nápaditého a tentokrát se drží více při zemi, přičemž rovněž zaznívá i komentář, že se Hawkeye blíží k temnějším komiksovým seriálům, které vyšly ve spolupráci Netflixu a Marvelu. alt Seriál Hawkeye se odehrává po „Blipu“, kdy se polovina všech lidí a zvířat po Thanosově lusknutí vrátila zpět na Zemi, v New York City, kde má Clint Barton alias Hawkeye (Jeremy Renner) na první pohled jednoduchý úkol – strávit Vánoce se svou rodinou. Když se ale objeví hrozba z jeho minulosti, musí se dát nedobrovolně dohromady s dvaadvacetiletou lučištnicí Kate Bishop (Hailee Steinfeld), aby společně rozkryli zločinné spiknutí.

První dvě epizody dorazí již příští středu (24. listopadu) na streamovací službu Disney+.

Zdroje: Entertainment Weekly, Screen Rant


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama