První oficiální synopse k filmu Spider-Man: Far From Home

První oficiální synopse k filmu Spider-Man: Far From Home

Filmy
4 / 5 657 0
11. prosinec 2018, napsal Nevka

Před pár dny jsme vám předložili první informace k traileru na nového Spideyho, které unikly z brazilského Comic Conu. Co se děje kolem tohoto projektu nyní?

První oficiální synopse k filmu Spider-Man: Far From Home

Ač se na světlo světa ještě nedostala žádná oficiální ukázka, můžeme se těšit alespoň z první synopse, která nám nastiňuje, jak to vlastně s celou misí za Atlantikem bude.

„Peter Parker se společně s přáteli vypraví na letní prázdniny v Evropě. Nicméně odpočinek na ně čeká jen stěží – Peter přislíbí pomoc Nicku Furymu, který se snaží odhalit tajemství příšer, které způsobují přírodní katastrofy a destrukci napříč kontinentem.“

Podle všeho tak můžeme očekávat, že se Mysterio bude částečně chovat jako záporák, který tahá někde v pozadí za nitky. Vysvětluje se tím mimo jiné i fakt, že v první sólovce, která bude následovat po Avengers: Endgame se můžeme těšit na větší množství záporáků.

Tvůrci tak nenápadně ukazují, že o rozmanitost soubojů, které Petra čekají nebude nouze. Ať už z pohledu nepřátel, či lokací, kde se bude snímek odehrávat. No uznejte, pavučiny svištící třeba po takové Praze nebo Benátkách jsme tady ještě neměli!


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!