Projekt Armor Wars bude opožděn

Projekt Armor Wars bude opožděn

Filmy
Projekt Armor Wars bude opožděn

Armor Wars (projekt nejdříve zamýšlený jako seriál a následně změněn na film) bude nejspíše opožděn. Podle zdrojů začne natáčení mnohem později…

220 0
4. únor 2023, napsal Nox

Armor Wars, zaměřující se na postavu Jamese Rhodese má další změnu. V září loňského roku byl Armor Wars představen jako nadcházející seriál pro streamovací platformu Disney+. Marvel Studios však odhalilo, že změnilo původní plán a ze seriálu se stane celovečerní film.

Produkce měla podle Productionlist.com původně začít už letos v dubnu. Charles Murphy, známý insider ze světa MCU, však na svém Twitteru informoval, že původně dubnový začátek natáčení Armor Wars není správně uveden. Natáčet by se mělo začít až koncem letošního roku. Jako důkaz toho, že se pravděpodobně točit v dubnu nezačne uvedl:

„Přestože by se mělo začít točit už za dva měsíce, stále neznáme režiséra. Obvykle jej ale u MCU známe už rok dopředu.“

Charles Murphy také poznamenal, že nedošlo k žádným oznámením o castingu. Naproti tomu Captain America: New World Order a Thunderbolts , které se začnou točit letos v létě, zveřejnily už celou řadu obsazení.

Další kolizí v harmonogramu je také vytíženost tzv. „placu“, který je rezervován pro jiné projekty v MCU. Například Wonder Man se bude točit od dubna do srpna a mohlo se tedy stát, že si některé zdroje informací spletly počátek produkce těchto dvou projektů.

I když jsou tyto důkazy v rozporu s tvrzením Production List, za zmínku stojí, že tato stránka byla v minulosti spolehlivým zdrojem, zejména pokud jde o plán natáčení pro Agatha: Coven of Chaos, druhou sérii Lokiho, a dokonce i nadcházející film společnosti DC – pokračování Jokera. Nezbývá než čekat na oficiální prohlášení od Marvel Studios.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz