Produkce Guardians of Galaxy pozastavena

Produkce Guardians of Galaxy pozastavena

Filmy
2102 0
25. srpen 2018, napsal Zechy

Všichni, kdo už byli zapojeni do před-produkce, nyní můžou jít a zatím si najít jinou práci. Snímek se po vyhazovu Jamese Gunna ocitá v problémech.

Produkce Guardians of Galaxy pozastavena

Vyhazov Jamese Gunna způsobil velké rozhořčení jak mezi fanoušky, tak i v řadách herců, kdy je nejčastěji slyšet Dave Bautista, který ostře vystupuje proti Disney. Nyní ale třetí snímek z rodiny vesmírných zachránců naráží na další problém.

Dle zdrojů The Hollywood Reporter byla produkce pozastavena. Menší část, která už měla možnost se podílet na před-produkci, si tak nyní může údajně v klidu najít novou práci. Vše samozřejmě v souvislosti s vyhazovem Jamese Gunna, kdy se nyní nemá kdo ujmout režírování.

Jelikož je rozhodnutí nevracet se k jakékoli spolupráci s Gunnem definitivní, musí si nyní studio nalézt náhradu. A když už studio nechce Jamese, fanoušci volají alespoň po režisérovi snímku Thor: Ragnarok, Taikovi Waititi. Ten měl nedávno absolvovat dokonce setkání s vedením Marvelu za zavřenými dveřmi – nikdo neví proč. Disney ale údajně hledá na místo režiséra Guardians Vol. 3 novou krev, dost pravděpodobně tak Taika nehovořil s vedením o možnosti režírovat další Strážce.

Jak už jsme psali, původně vyhrazené datumy si místo Guardians převzal Dr. Strange, který se začátkem roku 2019 začne natáčet. Je tak otázkou kdy a s kým se nám Guardians vrátí do plánu. Začíná to totiž vypadat, že původně od Jamese Gunna avizovaný rok 2020 nebude platit.

Velkou otázku také vyvolávají nesmířlivé reakce od Davea Bautisty, který velice z ostra vystupuje proti Disney. Samo studio se sice k jeho reakcím dosud nevyjádřilo, ale objevují se obavy, že Bautista by od snímku mohl odejít, či bude odejit.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!