Pro Deadpoola byl původně zvažován Jensen Ackles

Pro Deadpoola byl původně zvažován Jensen Ackles

Herci
Pro Deadpoola byl původně zvažován Jensen Ackles

Těžko si lze v současnosti představit, že by někdo v roli Deadpoola nahradil Ryana Reynoldse.

192 0
22. listopad 2022, napsal Johnny

Studio Fox však při prvotních přípravách mělo na stole jiné jméno. Jensen Ackles tvrdí, že byl ohledně projektu přímo osloven.

„Vznikal film a já měl být jeho součástí. Zrovna jsem ale nemohl, takže to nakonec nedopadlo.“

Následně herec potvrdil, že se jmenovitě mělo jednat o Deadpoola. Zdá se však, že situaci bere s humorem:

„Bylo to tak asi dobře, protože se toho účastnila i má bývalá přítelkyně, takže by to nejspíše bylo trapné. Zřejmě to dopadlo nejlepším možným způsobem.“

K finálnímu obsazení nemá Ackles prakticky žádné výhrady:

„Myslím, že celé obsazení bylo skvělé. Já bych to pravděpodobně pro spoustu lidí zkazil, kdybych tam byl, takže je asi opravdu lepší, že se to nestalo. Ale stejně by to bývalo bylo super.“

Se superhrdiny má Jensen Ackles bohaté zkušenosti. Předtím, než se proslavil v rámci Supernatural jako Dean Winchester, hrál také ve Smallville postavu jménem Jason Teague. Zde se dokonce nejprve ucházel o roli samotného Clarka Kenta.

V animovaných verzích pak také nadaboval Jasona Todda alias Red Hooda ve filmu Batman: Under the Red Hood a Batmana v obou částech Batman: The Long Halloween. Ke druhému jmenovanému se má navíc navrátit ještě při práci na projektu Legion of Super-Heroes.

Vrátíme-li se ovšem zpátky k Marvelu, nutno poznamenat, že Ackles usiloval i o to, aby se publiku mohl představit jako Hawkeye nebo Captain America, než role získali Jeremy Renner a Chris Evans. Jako supervojáka se štítem jsme ho však přece jen nakonec spatřit mohli, a to v seriálu The Boys, kde ztvárnil Soldier Boye.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama