Přijde Jonathan Majors o roli Kanga?

Přijde Jonathan Majors o roli Kanga?

Herci
Přijde Jonathan Majors o roli Kanga?

Současný úhlavní záporák Marvelu dost možná brzy dostane novou tvář.

2969 1
26. březen 2023, napsal filmfanouch

Po Thanosovi se novým hlavním záporákem čtvrté, páté a šesté fáze Marvel Cinematic Universe stal Kang, respektive Kangové. Padouch, který zvládá cestovat v čase i paralelními vesmíry, je vzdáleným potomkem Mr. Fantastica z Fantastické čtyřky a objevil se již v různých variantách – tedy variantech. Všechny tyto varianty měl původně shodně ztvárnit Jonathan Majors, který se ještě pár hodin nazpátek mohl chlubit titulem vycházející hvězdy, kdy mu mimo role v marvelovkách pomohl například i třetí díl ze série Creed. Jenže status Majorsovy hvězdy dost možná začíná vyhasínat. A Kang dost možná dostane zcela novou tvář.

Jonathan Majors byl totiž nově obviněn z domácího násilí, které měl spáchat na své partnerce. Třicetileté ženě měl Majors způsobit zranění na krku a hlavě, přičemž by tato žena měla aktuálně ve stabilizovaném stavu ležet v nemocnici. Mluvčí Jonathana Majorse sice uvedl, že je celá záležitost nesmyslem a cílem je nyní očistit Majorsovo jméno, avšak po tomto odhalení se začínají šířit hlasy, že je Majors v soukromí agresivním, krutým a zlým člověkem, který má výbušnou povahu a nebylo to poprvé, kdy se podobného násilí dopustil. Co to pro fanoušky MCU znamená? Kariéra Majorse je v ohrožení, a tedy i jeho ztvárňování Kanga.

Stačí si vzpomenout například na kauzu s Johnny Deppem nebo fakt, že Jamese Gunna dočásně Marvel vyhodil kvůli deset let starým tweetům. Pro Majorse to v rámci této rovnice nevypadá dvakrát růžově. Fanoušci Marvelu by se tak nejspíš měli začít připravovat na nevyhnutelné přeobsazení. Druhá série Lokiho s Majorsovou účastí se již nejspíš přetáčet nebude, dost možná ale bude právě tato série posledním projektem, kde se Majors jako Kang/Kangové objeví…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Mayors

průšvih tohohle typu mu teda nepřeju, ale beztak je to hrozně nesympatický herec imao

Reklama
ComicShop.cz