Přichází utajená sestra Captain Marvel

Přichází utajená sestra Captain Marvel

Komiksy
226 0
24. červenec 2020, napsal Johnny

Rodinné vztahy, znáte to. Jednoho dne vám u dveří zazvoní pošťák Ondra a dostanete pozvánku do natáčení další epizody Pošty pro tebe…

Přichází utajená sestra Captain Marvel

Jedním z těch – alespoň co se rodinných vztahů týče – zajímavějších originů si prošla také Carol Denversová, známá modernímu publiku jako Captain Marvel. Stěžejní je samozřejmě zejména ta skutečnost, že je Carol napůl Kree.

Od tohoto zjištění zatím nedošlo k dalším příliš významným objevům, ale to se má již brzy změnit s vydáním dalšího komiksu, kterým je Captain Marvel #18.

V tomto čísle bude odhaleno, že Carol má nevlastní sestru jménem Lauri-ell. Ta nejenže pořádně zatřese základy Carolina života, ale bude také hrát nemalou roli v rámci celé série Empyre.

V současnosti již byly uveřejněny první obrázky, na nichž je Lauri-ell vykreslena. Prohlédnout si je můžete níže.

Na levé straně prvního obrázku je zčásti zachycena situace, kdy Lauri-ell sedí společně s Carol v kokpitu lodi. Lze pozorovat Kreeské brnění, jež má na sobě v daném okamžiku navlečené. Napravo pak Lauri-ell vidíme, kterak si v tílku s logem amerických vzdušných sil vykračuje po ulici, přímo na naší planetě.

Zdali je mezi nevlastními sestrami patrná nějaká podoba (nepočítáme-li zcela zjevný rozdíl čítající asi tak půl metráku svalové hmoty a barevný odstín kůže), můžete posoudit sami.

Další obrázek je původním návrhem kreslíře Coryho Smithe. Vyobrazuje různé možné vzhledy Lauri-ell, co se jejího brnění, účesu, nebo zbraní týče.

Autor příběhu, Kelly Thompson, prohlásil následující:

„Odhalení toho, že matka Carol byla ve skutečnosti Kree, přineslo mnoho příležitostí k prozkoumávání dalších vazeb mezi Carol a Kree. Přivedení rodinného příslušníka, o kterém sama neměla tušení, bylo už dopředu, dá se říct, zcela zřejmé. Když jsme začali Lauri-ell vytvářet, pociťoval jsem skutečné vzrušení ohledně té postavy samotné a také ohledně toho, co všechno by mohla Carol a jejímu světu přinést. Pro Carol je to velmi bohatý prostor k objevování. Když přišel Cory s designem Lauri-ell, s těmi jejími gigantickými pažemi a rameny, myslím, že jsem se zamiloval. Počkat… asi jsem už řekl až příliš.“

Captain Marvel #18 dorazí na pulty obchodů 29. července. Překlad oficiálního popisu si můžete přečíst zde:

„Během zuření válečné vřavy se Carol ocitá v nové roli – se zbrusu novou zbraní – jíž je takzvaná Univerzální zbraň. Poté, co voják Kree svrhne bombu na sjednocené město Empire, císař Hulkling vyšle Carol, za účelem dosažení spravedlnosti. Co však zpočátku vypadá jako celkem jednoduchý úkol, promění se postupně v osobní výzvu, kterou si Carol ani nedovedla představit.“

(Zdroje obrázků – cbr.com, marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Redaktor

Kde nás najdeš